fbpx

Визначили п’ять країн, де найбільше лютує Covid-19

Головна Сторінка » Визначили п’ять країн, де найбільше лютує Covid-19

Станом на ранок вівторка у світі зафіксували понад 311 млн випадків зараження коронавірусом. Найбільше нових інфікувань виявили в США, Індії та Великій Британії.

За добу 9 січня діагностували понад 2,1 млн нових Covid-випадків, свідчать дані Worldometers. За добу у світі коронавірус забрав понад 5 тис. життів.

У США зафіксували 673 тис. нових хворих за добу, в Індії – понад 167 тис., а у Великій Британії – понад 142 тис. Далі в рейтингу знаходяться Італія, де у понеділок зафіксували понад 2 млн активних випадків інфікування коронавірусом, та Іспанія. Україна на 66-му місці в світі.

У Європі за добовим приростом хвороби лідирують Британія, Італія та Іспанія. За добовою смертністю від коронавірусу в Європі лідирують РФ, Франція та Італія. За весь час пандемії в світі одужали понад 260 млн осіб. Наразі нараховується понад 45 млн активних випадків захворювання.

Найбільше смертей за добу від коронавірусу зафіксували у США (1 002), Росії (741) та Франції (280). Водночас число випадків госпіталізації у США досягло максимуму із січня минулого року – понад 132 тис. чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Pfizer повідомили, коли з’явиться вакцина проти Covid-штаму Omicron

В Україні друга область перейшла в помаранчеву зону карантину. Крім Херсонської, ситуація з коронавірусом погіршилася 10 січня в Сумській області.

9 січня в країні виявили 1969 нових випадків коронавірусу. З них дітей – 94, медпрацівників – 41. Померли 86 хворих. Одужали 3517 осіб.