fbpx

“Я ‒ людина”: Залужний розповів, чи плакав під час війни

Головна Сторінка » “Я ‒ людина”: Залужний розповів, чи плакав під час війни

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів, чи плакав за рік повномасштабного російського вторгнення.

За словами Залужного, непросто йому було розповісти матері одного з українських льотчиків про загибель сина. Про це Головнокомандувач ЗСУ розказав у у фільмі “Рік” журналіста Дмитра Комарова.

“Будучи головнокомандувачем, не хочеться зізнаватися в якихось слабкостях. Але я ‒ людина. Одного разу я плакав коли мама шукала свого сина. Він був пілотом вертольота і літав до Маріуполя”, розповів Залужний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сороковини трагедії під Києвом: Залужний поділився фото із Монастирським і Єніним

За його словами, на момент розмови з жінкою він сподівався, що її син живий. Вона навіть надіслала Залужному останнє смс від сина. Військовий просив, якщо він загине, розповісти, як він любив Україну.

Коли стало відомо, що льотчик загинув, Залужному потрібно було про це розповісти його матері.

“Коли я намагався з нею обговорити це, у мене сил не вистачило”, сказав Залужний.

Росія ретельно готувалась до повномасштабної агресії проти України. Підготовка проходила комплексно у всіх сферах діяльності збройних сил РФ. Про це у коментарі для фільму “Рік” розповів Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Він вважає, що військова наука у Росії розвинена на досить високому рівні. Водночас, за словами генерала, ЗСУ були морально готові вбивати ворога, а не чекати, що він заспокоїться і дасть Україні спокій.

Generated by Feedzy