fbpx

“Я не Янукович – не побіжу” – Зеленський про мітинги на Банковій

Головна Сторінка » “Я не Янукович – не побіжу” – Зеленський про мітинги на Банковій

Глава держави Володимир Зеленський не тікатиме, як четвертий президент Віктор Янукович. Він продовжить із задоволенням працювати на Банковій попри мітингарів.

Про це він заявив під час пресмарафону 26 листопада, передає Gazeta.ua.

“Я не Янукович. Нікуди не бігтиму. Чекатиму всіх, хто там збирається на мітинги. Із задоволенням працюватиму на Банковій”, – сказав Зеленський.

Додав, що щоденно ухвалює сотню рішень. Інколи вони бувають помилковими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурба є аферистом – Зеленський

“Я щоденно ухвалюю сто рішень – правильних, неправильних. Іноді, на жаль, помилкових. Але я рухаюся вперед. У мене немає часу комунікувати про всі мої рішення із громадськістю. У гаманці я не маю медіа, щоб допомагали комунікувати”, – заявив Зеленський.

Водночас президент наголосив, що ухвалював і чимало результативних рішень.

“Але є результат – люди їздять. Щодо Covid – є ліжка. Облаштовані 90 тис. ліжок, є вакцини, про які говорили “у нас немає вакцин”, – зазначив Зеленський.

Володимир Зеленський має інформацію про підготовку на 1-2 грудня спроби державного перевороту. У ньому планують брати участь росіяни. Зі слів Зеленського, у перевороті братиме участь олігарх Рінат Ахметов.

26 листопада Зеленський проводить пресмарафон у столичному коворкінгу State Arsenal. Офіс президента анонсував, що буде 30 запитань до Зеленського. Пресконференція триватиме 3 год.

На захід запросили лише 32 ЗМІ.