“Я не зрадниця” – скандальна блогерка, яка відреклась від України, висловилась про війну

Головна Сторінка » “Я не зрадниця” – скандальна блогерка, яка відреклась від України, висловилась про війну

Блогерка Софія Стужук, яка на початку повномасштабної війни виїхала з України й заявила, що не планує повертатися, вперше прокоментувала свою мовчазну позицію.

В інтерв’ю Jenny Gordienko жінка назвала себе “найбільшим блогером України”.

“Моя сторінка для українців закрита, я втратила свою звичну аудиторію. Разом з цим пішов мій бренд одягу, косметики, простір, який я будувала в Києві. Це все в минулому…Я була і досі є, попри ситуацію, найбільшим блогером України. Я ніколи не думала, що з мене щось спитають і що настане війна”, – висловилась Стужук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Заходиш в аеропорт і бл*ть носом чуєш, що ти у Росії” – Астаф’єва розказала про заробітки в РФ

Додала, що не вважає себе зрадницею.

“Війна дійсно є. Росія напала на Україну і це факт. Моя особиста позиція, не бути людиною, яка буде “хавати” спільні порядки, лицемірно видавати те, що зіграє на мою репутацію, але не є мною. Я не зрадниця абсолютно точно”, – сказала Софія.

Зазначимо, що раніше Стужук пояснювала свою мовчазну позицію тим, що вона насамперед блогерка. Заявляла, що не підтримує повномашстабне вторгнення РФ, але не “упиватиметься усіма жахами війни, які й так повсюди, пригнічують, змушують божеволіти”. Зірка живе в Латвії, продовжує вести блог про сім’ю і дітей. І регулярно рекламує росіян.

Український режисер Алан Бадоєв зізнався, як ставиться до співачки Софії Ротару, яка з початку повномасштабного вторгнення зникла з медіапростору. Зазначив, що не варто очікувати від артистки гучних заяв і засуджувати її він теж не має права.