fbpx

“Я один, але не самотній” – Андре Тан описав момент, коли ми чесні із собою

Головна Сторінка » “Я один, але не самотній” – Андре Тан описав момент, коли ми чесні із собою

Зірковий модельєр Андре Тан поділився думками щодо самотності. Запевняє, що ті, хто хочуть привертати до себе увагу, насправді “намагаються заповнити порожнечу всередині”.

Дизайнер зазначив, що йому цікаво із собою. Розлогим дописом на відверту тему поділився в Instagram.

“Я один, але не самотній. Важаю, що переживати проблеми треба на самоті. Усі відповіді лежать усередині нас, навіть якщо ми цього не розуміємо”, – розпочав Тан.

На думку модельєра, інформація ззовні (наприклад, порада друзів) “не вирішить наші проблеми”.

“Єдиний момент, коли ми чесні із самим собою – 10 хвилин після пробудження (мозок лише активується, він не засмічений інформаційним шумом). Якщо я не можу наважитися на щось, я питаю себе про це три дні поспіль одразу після пробудження. Прислухаюся до свого тіла та отримую відповідь”, – написав чоловік.

Але дизайнер додав, що не вміти просити допомоги є слабкістю.

“Я дуже довго не вмів робити цього, але потім зрозумів, що в цьому немає нічого соромного. Я щиро думав, що так ти показуєш людям навколо свою слабкість. Але насправді слабий ти сам, коли береш на свої плечі буквально все”, – пояснив Тан.

Зірка підсумував, що “самотність – це розкіш, яку не кожен може собі дозволити”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дарують взуття і не тільки: Лілія Ребрик розкрила, які має традиції з чоловіком на річницю весілля

“Я щиро бажаю вам цієї розкоші. Навіть якщо у вас четверо дітей і чоловік, який бурчить, – покладіть усіх спати і присвятіть хоча б 45 хвилин собі: подивіться серіал, зробіть маску для обличчя і просто приділіть собі увагу”, – написав він.

Дизайнер Андре Тан зізнався, що важко пережив розрив стосунків з дружиною Аліною Харечко. Він намагався впоратися з почуттями за допомогою ретриту.