“Я сс*кло” – Melovin чесно сказав, що боїться йти на фронт

Головна Сторінка » “Я сс*кло” – Melovin чесно сказав, що боїться йти на фронт

Український співак Melovin зізнався, чому з початку повномасштабного вторгнення РФ не пішов воювати.

У інтерв’ю УНІАН пояснив, що зараз перебуває на військовому обліку, але на фронт йти не наважується.

“Я стою на обліку. Як і інші, ми на щось чекаємо, на що саме – не знаю. Піти добровольцем – ні, бо я сс*кло. Сам це розумію. Для того, аби піти добровільно, треба мати яйця, а я їх не маю. Тому готовий допомагати всім іншим”, – сказав Melovin.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “2,5 години крили снарядами” – Козловський розповів, як прощався з життям на фронті

Додав, що не відчуває провини, через те, що перебуває в тилу.

“Мені намагаються нав’язати цю провину, але ніякої провини я не маю відчувати апріорі. За мобілізацію відповідають певні органи, а я – не ці органи. Я собі нічого не підробив, нічого не купив”, – пояснив артист.

Однак у разі отримання повістки співак не планує ховатися чи тікати з країни.

“А що тоді робити? Виїжджати з країни, аби потім бути ізгоєм – ні, не хочу. У мене є можливість це зробити, але питання: “Навіщо?” Я ніде не переховуюся, ви можете знайти в інтернеті, де я живу. Чого мені боятися? Я живу у своїй державі”, – підсумував він.

Раніше Melovin назвав діагноз, який йому поставили лікарі. У своєму Instagram зазначив, що в нього виявили Mody-діабет. Музикант пояснив, що це генетично.

Mody-діабет – це аутосомно-домінантне захворювання. Здебільшого воно передається нащадкам. Цукровий діабет Mody, який також називають “третім” типом діабету, як правило, спостерігається у дітей або молодих людей. Це група генетичних захворювань з порушенням функції бета-клітин підшлункової залози, що виділяють інсулін.

За оцінками експертів, приблизно 5% хворих на діабет страждають від цієї специфічної форми захворювання.