fbpx

Як “Червона калина” нищить російських окупантів ‒ показали відео

Головна Сторінка » Як “Червона калина” нищить російських окупантів ‒ показали відео

Бійці Національної Гвардії України спільно зі Збройними силами знищили ворожий спостережний пункт та схрон з боєприпасами на Донецькому напрямку.

Розвідувальні дії нацгвардійців з бригади “Червона калина” допомогли виявити загарбників. Про це повідомляє Національна гвардія України.

“Координати були передані побратимам з інших Сил оборони, які точним влучанням артилерії знищили ворога”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Штурм аж до Криму”: бригади “Гвардії наступу” стануть у стрій вже навесні

Бригада оперативного призначення Нацгвардії “Червона Калина” створена на базі полку оперативного призначення НГУ ім. Івана Богуна, що дислокується у Калинівці на Вінниччині.

У 2014 підрозділ провів блискучу спецоперацію ‒ звільнив Харківську ОДА від російських терористів без жодного пострілу. Протягом наступних років бійці підрозділу брали активну участь в АТО та ООС. А з початком повномасштабного наступу обороняли Київ.

3 лютого МВС заявило про початок формування восьми штурмових бригад “Гвардії наступу” для “штурму аж до Криму і Чорного моря”. Основою цих підрозділів будуть чинні поліцейські, прикордонники та бійці Національної гвардії.

Національна гвардія запрошує у бригади “Буревій”, “Червону калину”, “Кара-Даг”, “Рубіж”, “Спартан” та легендарний “Азов”. У Державній прикордонній службі добровольців чекають у бригаді “Сталевий кордон”. У Національній поліції у штурмовій бригаді “Лють”.

На 13 лютого до штурмових бригад “Гвардія наступу” вже надійшло понад 27 тисяч звернень. Із них понад 15 тисяч ‒ заявки на вступ.

Generated by Feedzy