Як ефективно підготуватися до національного мультипредметного тесту з англійської мови. Поради та стратегії для успішного складання НМТ

Головна Сторінка » Як ефективно підготуватися до національного мультипредметного тесту з англійської мови. Поради та стратегії для успішного складання НМТ

Щороку перед вступом до вищого навчального закладу українські випускники проходять тестування. До 2022 року було Зовнішнє незалежне оцінювання, нині – національний мультипредметний тест (НМТ). Традиційно НМТ складається з 4 предметів. Основні: українська мова, математика, історія України. Додаткові: іноземна мова, українська література або біологія, географія, хімія, фізика. Найчастіше абітурієнти для додаткового предмета обирають англійську мову, адже такий набір відкриває двері для вступу на більшу кількість спеціальностей.

Щоб успішно скласти цей тест, необхідна ґрунтовна підготовка. Найкращим та найбільш ефективним способом буде підготовка до НМТ з англійської мови від школи Speak Well School. Часу лишається обмаль, тому починати краще вже зараз разом з викладачами Speak Well.

Як підготуватися до НМТ з англійської мови

Перш за все варто ознайомитися зі структурою тесту та його оцінюванням. Це допоможе визначити теми, які вимагають більшої уваги, та ефективно розпланувати свій час. 2024-го тест складатиметься з двох частин: читання (перевірятимуть розуміння та аналіз текстів) та використання мови (перевірятимуть знання лексики та граматики).

Проходьте пробні тестові завдання з ЗНО або НМТ, розбираючи кожне питання. Це допоможе ознайомитися із завданнями, вимогами їх виконання та підготує вас до обмежень по часу.

Використовуйте англомовні джерела в побуті. Намагайтеся більше читати іноземні сайти, книги, дивіться серіали чи фільми англійською, слухайте англомовні пісні. Це не забиратиме у вас багато часу та сил, але розвиватиме загальні знання, вчитиме розуміти іноземну мову в контексті.

Пройдіть курси з підготовки до НМТ. Правильно побудована програма, досвідчені наставники та контроль виконання завдань зробить процес навчання організованим та більш ефективним. Наприклад, курси Speak Well готують до тесту за 3,5 місяці. Їхня програма допоможе підвищити рівень англійської мовою та адаптувати знання під іспит НМТ. А професійні викладачі ще й поділяться секретними лайфхаками складання тесту.

Структура курсу підготовки до НМТ з англійської мови від Speak Well

Навчатися в Speak Well можна онлайн або офлайн в Києві. Є індивідуальні заняття та в групах (до 8 осіб). Буде 28 уроків по 90 хв. Припадатимуть двічі на тиждень. За цей час викладачі допоможуть пропрацювати кожну частину іспиту, визначити та усунути прогалини в знаннях. Також протягом навчання буде кілька тестів:

Entry Test – вступний тест. За його допомогою викладачі визначать рівень знань учня та правильно розставлять акценти під час навчання.
Progress Tests – чотири проміжні тести для моніторингу прогресу навчання.
Mock Test – кінцевий тест в умовах, що максимально наближені до реального іспиту.

На завершення курсу відбудеться загальний аналіз результатів фінального тесту. Викладачі розберуть виконанні завдання та нададуть рекомендації щодо покращення результату.

Якісна підготовка до НМТ є дуже важливою для випускників. Це в рази підвищить шанси успішно скласти тестування та вступити в бажаний ВНЗ на омріяну спеціальність. А покращені знання з англійської мови допоможуть і тим абітурієнтам, які готуються стати студентами іноземних університетів.

Дитина неуважна і не здатна зосередитись на чомусь одному впродовж бодай кількох хвилин.

Часто такі скарги можна почути від батьків, чиї діти навчаються в молодших класах. Хоча стривайте. Хіба слабка концентрація – це лише дитяча проблема? Центр психологічної підтримки розповів, як допомогти дитині стати більш зосередженою. До вашої уваги поради, що стануть в пригоді й дорослим.