Як фольгою відчистити вапняний наліт на кранах. Перевірте лайфхак

Головна Сторінка » Як фольгою відчистити вапняний наліт на кранах. Перевірте лайфхак

Багато господинь стикаються з проблемою вапняного нальоту та іржа на змішувачах у ванній.

Скористайтеся простим і ефективним методом з використанням звичайної фольги. Цей спосіб дасть вам змогу швидко і легко очистити змішувач, надати йому блиску і позбутися неприємних слідів нальоту та іржі, пише ukr.media.

Йдеться про звичайну фольгу, яка точно знайдеться на вашій кухні.

Як фольгою відчистити вапняний наліт

Візьміть невеликий шматок фольги і скрутіть його в кульку. Потім гарненько натріть цією кулькою поверхню змішувача, особливо ті місця, де є вапняний наліт або іржа.

Фольга є відмінним абразивним матеріалом, який допоможе видалити вапняний наліт та іржу з поверхні змішувача. Її текстура дає змогу акуратно й ефективно очистити поверхню, не пошкоджуючи її. Просто тріть фольгою змішувач круговими рухами, докладаючи певних зусиль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як легко прочистити душовий шланг від засорів усередині без застосування миючих засобів

Після того, як ви добре натерли змішувач фольгою, промийте його теплою водою, щоб видалити залишки нальоту та іржі. Ви можете використовувати м’яку губку або ганчірку для цієї мети. Після промивання ви помітите, що змішувач став блискучим і чистим, без слідів вапняного нальоту та іржі.

Якщо вчасно не очищати накип на кранах, то виникне проблема з якістю води і водопроводом.

Навіть крихітні відкладення на кранах через деякий час стають катастрофою. Існує простий і незвичайний метод, щоб позбутися накипу на кранах в одну мить.