Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, в т.ч. блокування наших торговельних портів, зерно стало помітно складніше вивозити з країни. Українські компанії миттєво переключилися на інші способи доставки, але стало зрозуміло залізнична система не розрахована на такий потік продукції.
Глобально, такий підхід не сприяє збільшенню зернового експорту, тому українці почали шукати нове швидке і ефективне рішення, про яке ми поговоримо в статті нижче.
Що можна зробити, щоб врегулювати поставки
У довгостроковій перспективі, крім іншого, потрібно націлитися на модернізацію залізничної схеми, переходів, інфраструктури для перевантаження зернових; впроваджувати інноваційні системи сполучення і т.д. На жаль, це дуже нешвидкі процеси, а їх результат “був потрібен ще вчора”.
Якщо проблему не можна вирішити в макро-режимі, розумний виробник думає, що можна змінити самостійно і прямо зараз. Тому сьогодні серед українських компаній набирає популярність перевезення сипучих вантажів в контейнерах Maxi Bag від компанії “Аривапак”.
Детальніше про м’які контейнери Максі Бег
Ця інноваційна упаковка виготовляється за допомогою буквально “зварювання” полімерних тканин дуже міцного і одночасно безпечного матеріалу.
Крім того, такий підхід дозволяє “розбирати” конструкцію контейнера і замінювати застарілі деталі в міру необхідності. Тара легко вміщує до 14 тонн зерна + дозволяє:
Перевозити продукцію в неспеціалізованих вагонах, а також автомобілем, або морем;
Використовувати більше корисного простору при перевезенні, завдяки висоті контейнерів “Максі Бег” 3,1 метра (висота найбільш містких напіввагонів становить не більше 2,5 метра);
Транспортувати вантаж через будь-який перехід;
Залишати зерно на відкритих майданчиках – упаковка повністю герметична і водонепроникна;
Швидко переміщувати вантажі: до 100 тонн за 10 хвилин за допомогою 1 крана на 15+тонн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розробили технологію, що запобігає запотіванню окулярів
Як можна замовити тару на 14 тонн
Щоб купити м’який контейнер для зерна та інших сипучих вантажів, можна зв’язатися з виробником “Максі Бег” компанією “Аривапак”, яка розробила і запатентувала цей незвичайний винахід.
Якщо необхідно, вам допоможуть з технічним аналізом вантажів і дадуть рекомендації щодо вибору оптимальної, у вашому випадку, моделі. Таким чином, завдяки грамотній упаковці, ви зможете отримати більше свободи в побудові оптимальних логістичних шляхів і економію на деяких етапах експортування товару.
У Цюриху розробили нанотехнологію, яка запобігає запотіванню окулярів через носіння маски чи у разі перепаду температури.
Відкриття зробили вчені зі Швейцарської вищої школи, повідомляє Nature.
“Золоте нанопокриття нагріває скло до плюс 8 градусів, поглинаючи велику кількість інфрачервоного випромінювання. На відміну від інших методів, які просто розподіляють воду за допомогою гідрофільних молекул, цей спосіб запобігає початку процесу конденсації”, ідеться у повідомленні.