Як Китай підтримує Росію у війні з Україною

Головна Сторінка » Як Китай підтримує Росію у війні з Україною

Чим далі, тим чіткіше Китай дає зрозуміти: у війні з Україною він підтримує росію. Сі Цзіньпін відмовився засудити дії росії в Україні або визнати їх вторгненням. Спікер МЗС Китаю вважає неприпустимим жорсткі санкції Заходу проти росії. Також Пекін виступає проти надання військової допомоги Україні.

Зростає експорт з КНР до росії товарів, необхідних для продовження війни. Зокрема обсяги постачань оксиду алюмінію, який використовують у виробництві зброї у 400 разів перевищили показники минулого року, свідчать дані китайської митниці.

Вочевидь, без підтримки Китаю, Росія не змогла б вести військові дії. Цим двом кривавим режимам украй не хочеться мати під боком ще одну успішну державу, яка змогла вирватися з комуністичного ярма. Схоже, саме тому на захоплених територіях росіяни встановлюють пам’ятники леніну і посилюють прокомуністичну пропаганду серед своїх громадян. Як колись Китай “запозичив” комунізм у СРСР, зараз Росія переймає досвід своїх китайських товаришів, які досягли апогею в репресивній політиці щодо власного народу.

Так само як і в Китаї Росія обмежує доступ до незалежних сайтів в Інтернеті, забороняє роботу вільних медіа, переслідує інакодумців. Та найстрашнішим злочином у КНР є масове вирізання органів у в’язнів сумління. Серед них християни, уйгури та найбільшою мірою прибічники Фалуньгун. Цю духовно-оздоровчу практику уряд КНР почав репресувати більш як 20 років тому після того, як кількість послідовників Фалуньгун значно перевищила кількість членів компартії Китаю. Принципи на яких ґрунтується вчення Фалуньгун (інша назва Фалунь Дафа): чесність, доброта, терпіння прямо протилежні обману, злобі та насильству, на яких побудована комуністична ідеологія. Тисячі здорових ні в чому невинних людей, запроторених до в’язниць, стали донорами для тих, хто прямує до КНР заради трансплантації. Імовірно, ці люди навіть не підозрюють, що задля їхньої нової печінки, серця чи нирок було вбито людину.

Нещодавно Європейський парламент засудив ці зловживання КНР. Там ухвалили резолюцію, яка засуджує “систематичне, нелюдське та санкціоноване державою вирізання органів у в’язнів у Китаї й, зокрема, в послідовників Фалуньгун”.

Чим далі, тим більш очевидними стають злочини тоталітарних держав і кожна країна постає перед вибором – кого підтримувати.
https://fofg.in.ua/