fbpx

Як отримати картку киянина: опублікували інструкцію

Головна Сторінка » Як отримати картку киянина: опублікували інструкцію

З 1 січня 2022 року проїзд у столичному комунальному транспорті для власників Карти киянина коштуватиме 12 грн.

Картку киянина можуть отримати ті, хто зареєстровані у Києві, мають право на пільги згідно з актами КМДА, внутрішньо переміщені особи та люди, які працюють чи навчаються у Києві, повідомляє НВ.

Картку киянина можна оформити у відділенні Ощадбанку. Потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний номер. Кияни-пільговики повинні принести документ, що підтверджує цей статус. Якщо ви працюєте у Києві, потрібно принести довідку про працевлаштування. Якщо у паспорті немає вклеєного фото, потрібно принести кольорову фотографію 3×4.

У Донецьку та Луганську області картку доставляють до 30 днів, а в інші області та у Київ – до 14 днів. Картку можна отримати у відділенні банку.

Оформлення Картки киянина безкоштовно. Для пільгових категорій обслуговування картки безкоштовно. З інших будуть стягувати 120 грн на рік. Перша оплата відбувається через рік після користування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Проїхати в метро чи кілограм яловичини купити?” – мережі глузують із подорожчання транспорту у Києві

Люди, які не можуть отримати картку особисто у відділенні банку, можуть попросити оформити на своє ім’я уповноваженого представника, який має право вчиняти юридичні дії від вас.

Вартість проїзду в комунальному громадському транспорті в Києві зросте до 20 грн. Одна поїздка в метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі коштуватиме 20 грн за наявності разового квитка.