Як почистити електрочайник від накипу: копійчані засоби, які є у кожному домі

Головна Сторінка » Як почистити електрочайник від накипу: копійчані засоби, які є у кожному домі

Електрочайник значно полегшує роботу і економить час кожної господині. Однак за ним варто регулярно доглядати, щоб не накопичувався осад.

Очищувати чайник від накипу потрібно тоді, коли ви помітили всередині мінеральні солі. Для цього не потрібно купувати дорогі засоби. Є простий і бюджетний спосіб.

Вода та оцет

Налийте дистильовану воду до половини чайника. Додайте трохи оцту, увімкніть електроприлад та доведіть до кипіння. Через 10 хв злийте воду, залийте нову й прокип’ятіть, щоб забрати запах кислоти. Залишки накипу приберіть губкою і обо’язково промийте чайник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вимити руки від шовковиці та випрати одяг: перевірені способи

Лимонна кислота

Налийте в чайник води та додайте 2-3 столові ложки лимонного соку або харчової кислоти. Закип’ятіть розчин, після чого вимийте залишки ще одним чи двома кип’ятіннями.

Забите сміття у раковині – одна з найпопулярніших домашніх проблем. Якщо у вас повільно зливається вода і відчутний неприємний запах – спробуйте почистити раковину власноруч. Це потрібно робити щотижня або раз на місяць. Для очищення каналізації навіть не потрібно купувати спеціальні засоби.

Змішайте одну чашку білого оцту з такою ж кількістю дуже гарячої води та харчової соди. Вилийте суміш у раковину, накрийте тканиною і залиште на деякий час. Після цього злийте у раковину велику кількість води.