Як поводиться російська авіація після знищення А-50

Головна Сторінка » Як поводиться російська авіація після знищення А-50

Російські літаки-шпигуни А-50 зараз не заходять в український повітряний простір.

Їх вже кілька днів тут немає, повідомив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Не прийняли вони рішення відправляти ще і ще ці літаки. Кажуть, що в них доволі не багато такої спеціальної техніки є на озброєнні”, – зазначив він.

Раніше вдалося знищити два А-50, а один пошкодити.

“Ворог вже замислився чи варто ризикувати далі, використовуючи ці літаки. Вони хоч і дальнього радіолокаційного виявлення, але цим літакам треба підлітати ближче, щоб хоча б заглянути подалі на територію нашої держави і провести радіолокаційну розвідку. Тому ворог робить висновки і розуміє, що може бути знищений”,- сказав Ігнат.

За тиждень було знищено сім літаків тактичної авіації Росії Су-34 й Су-35. Їх теж стало менше літати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буданов сказав, що трапиться у разі знищення ще одного А-50

“В них було завдання знести Авдіївку з лиця землі, закидати керованими авіабомбами, тому тактична авіація працювала багато і часто. І відповідно мають втрати і на цьому напрямку також”, – сказав він.

Окупанти мають інші літаки А-50, але точно не відомо, наскільки вони справні і відповідають сучасним вимогам. Росія сьогодні виготовляє літаки близькі до п’ятого покоління і має багато Су-30, Су-34, СУ-35.

“Тому я думаю, що вони можуть виготовляти літаки. Надія на те, що санкції працюють. Але Росія все одно отримує технології, щоб займатися авіабудуваннням, літакобудуванням, енергетичною сферою”, – додав Ігнат.

23 лютого у районі Азовського моря українські війська знову збили російський літак-розвідник А-50.

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук підтвердив знищення літака-розвідника А-50 російських окупантів.

А-50 – російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління, яким росіяни керують атаками ударної авіації і виявляють у небі українські літаки.