fbpx

Як працює розвідка ‒ Буданов розповів про джерела ГУР серед російських олігархів

Головна Сторінка » Як працює розвідка ‒ Буданов розповів про джерела ГУР серед російських олігархів

Джерела української розвідки стандартні ‒ як і в будь-якої іншої спецслужби світу.

Це технічні засоби розвідки, технічні проникнення, проникнення до кіберпростору, в телефони, комп’ютери. Про це в інтерв’ю Forbes розповів керівник Головного управління розвідки міноборони України Кирило Буданов.

Але найголовнішою, за його словами, є агентурна робота.

“Тільки агентурна робота може дати відповіді на складні питання”, ‒ сказав Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Піхота йде хвиля за хвилею” ‒ Буданов розповів про зміну тактики росіян біля Бахмута

Він підтвердив, що українська розвідка має джерела в тому числі серед російських олігархів. Проте, за його словами, росіянам складно визначити, хто з приблизно сотні олігархів допомагає Україні.

Він, зокрема, розповів, що 2,5 роки тому розвідка зробила контрольований злив інформації з одного питання, окресливши коло, звідки вона могла вийти.

“Знаєте, яка була реакція росіян? Вони почали ретельно перевіряти усіх, хто під це коло підпадав. Звузили його приблизно до 30 осіб. Після цього вони дійшли до того, що хтось із цих 30 точно має бути. Почали перевіряти всіх поліграфами та шукати родинні звʼязки”, ‒ розповів Буданов.

Усі 30 росіян “потрапили під роздачу”, бо мали родинні зв’язки з українцями. Деяких з цього числа звільнили, інших посадили за грати.

“Так сталося, що наші країни тісно пов’язані. Якщо вони підуть тією ж логікою, то увесь світ аплодуватиме”, ‒ додав Буданов.

Авіація воєнної розвідки України повернулася з бойового завдання в найгарячіших ділянках фронту. Спецпризначенцям допомагав американський гелікоптер UH-60 Black Hawk.

У пресслужбі ГУР опублікували дві світлини спецпризначенців на тлі цього багатоцільового гелікоптера. Тож, на озброєнні нашої розвідки принаймні один такий “Чорний яструб”.

Generated by Feedzy