fbpx

Як правильно доглядати за розсадою: корисні поради

Головна Сторінка » Як правильно доглядати за розсадою: корисні поради

Будь-яка розсада потребує догляду відразу після висадки у ґрунт. Правильний догляд буде запорукою гарного урожаю.

При цьому не варто допускати помилок. Кілька порад щодо правильного догляду за розсадою зібрала Gazeta.ua.

Важливо ще перед посадкою правильно вибрати ділянку для розсади. Грунт не повинен містити шкідників або хвороб, які можуть ще на початку зіпсувати паростки або вплинути на урожай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим підживлювати огірки: поради городникам

Корисно також відразу після посадки внести підживлення. Слід використовувати добрива, які підходять для конкретних видів рослин та відповідають їхнім потребам. Не можна перевищувати рекомендовану дозу, оскільки це може завдати шкоди рослинам.

Розсаду потрібно регулярно поливати. Особливо ретельно ‒ у перші тижні після посадки. Пам’ятайте, що стебла розсади не слід висаджувати дуже близько одне до одного. Тоді вони почнуть боротися за поживні речовини та будуть витягуватися.

Часто розсада переростає через брак світла. На це також потрібно звернути увагу, вибираючи ділянку. Якщо буде мало світла, рослини витягуватимуться та слабшатимуть.

Щоб урожай помідорів був багатим, при їх садінні не слід забувати про добрива. При цьому не обов’язково купувати дорогі препарати. Можуть підійти підручні засоби. Кілька варіантів корисних добрив для помідорів зібрала Gazeta.ua.

Кожен городник має свій секрет вирощування багатого врожаю помідорів. Проте, зіпсувати все може рідке або ж часте поливання. Кілька порад щодо того, як часто і коли потрібно поливати помідори зібрала Gazeta.ua.

Generated by Feedzy