Як правильно розморожувати готові страви

Головна Сторінка » Як правильно розморожувати готові страви

Від правильного розморожування залежить смак страви. Тому важливо зробити все правильно.

Кулінар Євген Клопотенко розказав, як розморожувати готові страви.

Кращим варіантом буде перекласти контейнер чи герметичний пакет з готовою замороженою їжею з морозильної камери до холодильника. Вона буде поступово розморожуватися і це не вплине на смакові якості.

Якщо вам потрібно розморозити лише частину їжі, яка знаходиться в ємності, перекладіть її на тарілку, накрийте харчовою плівкою, щоб не увібралися запахи і так само поставте в холодильник до повного розморожування.

Якщо вам потрібно скористатися швидким способом розморожування, готову заморожену їжу перекладіть у форму для запікання та ставте в розігріту до 100 градусів духовку. Але зауважте, у цьому випадку ви отримаєте більш суху страву через вплив високої температури.

Які продукти не заморожують взагалі

Є продукти, які взагалі не рекомендованого заморожувати, ба навіть більше, взагалі не рекомендовано додавати у страви, які ви плануєте відправити у морозильну камеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: М’ясо, риба, сир чи овочі: які продукти не можна заморожувати

Це такі водянисті овочі, як картопля, кабачки, огірки. Не варто класти в морозилку і щойно приготовані теплі продукти. Спочатку їх потрібно потримати при кімнатній температурі, а тоді ще деякий час в холодильнику, і лише тоді в класти у морозильну камеру.

На зиму краще заготовляти сирі качани кукурудзи. Варити її перед заморожуванням немає сенсу.

Чим більше вологи, тим гірше продукт зберігається, каже шеф-кухар Євген Клопотенко. Кулінар дав поради, як правильно заморозити кукурудзу.