Як правильно вибрати швейну машинку

Головна Сторінка » Як правильно вибрати швейну машинку

Як і 100, і 50, і 20 років тому, швейні машинки залишаються затребуваною технікою серед гарних домогосподарок, творчих особистостей та заповзятливих людей, які бачать у шитті джерело додаткового доходу або можливість економії сімейного бюджету. І так буде продовжуватися завжди, поки нас усюди оточують швейні вироби, починаючи вашою улюбленою мусліновою сукнею і закінчуючи шкіряною оббивкою керма автомобіля. Припустимо, ви теж вирішили долучитися до шиття, тоді яку швейну машинку краще вибрати? Це питання виникає у всіх, хто робить покупку такого роду вперше, і багатьох воно ставить у ступор, адже існують десятки брендів та сотні моделей машинок для шиття, і від такого розмаїття просто розбігаються очі. Без кваліфікованої допомоги тут не обійтися, тому розібратися з нюансами вибору нам допоміг Ярослав Корибут, спеціаліст швейного магазину Sewstar.

“Зараз на ринку дійсно представлена велика кількість виробників швейної техніки, але ціновою доступністю, а також оптимальним балансом вартості та якості можуть похвалитися лише деякі з них,” – каже Ярослав Корибут. “Серед таких брендів Minerva та Veritas. Що ж до вибору конкретних моделей машинок для шиття, то при підборі потрібно відштовхуватися не від ваших навиків кравця, а орієнтуватися на завдання. У рамках такого підходу ми зробили підбірку із трьох швейних машин, які, на нашу думку, найкраще підходять для трьох найпопулярніших сценаріїв використання швейної техніки”.

Якщо швейна машинка потрібна вам винятково для утилітарних завдань, на кшталт, ушити, підшити, залатати, тоді Veritas Janis стане розумним вибором без розорення гаманця. Ця модель має 8 основних видів рядків, може пришивати застібки і навіть виметувати петлі для гудзиків у напівавтоматичному режимі, тобто за чотири кроки. А освоїти цю машинку для шиття зможе навіть абсолютний новачок, настільки вона проста в експлуатації. Ще один плюс Veritas Janis – вона легка та має компактні розміри, тому її можна просто прибрати на верхню полицю шафи, у зону недосяжності пустотливих дитячих ручок.

Якщо ви хочете час від часу повозитися з текстилем для релаксу, зробити комплект постільної білизни або пошити дитині маскарадний костюм на виступ у дитячому садку, тоді зверніть увагу на Minerva Next 532A. Представлена ​​модель може виконувати рядки 31 виду, включаючи оверлочні та декоративні, а також виметувати гудзикову петлю в автоматичному режимі. Човник на Minerva Next 532A горизонтальний, зі зручним верхнім завантаженням шпульки. Ця швейна машинка також оснащена рядом практичних функцій, серед яких вбудований нитковдівач та регулятор тиску лапки на тканину.

Якщо шиття вам вже цікаве не як хобі і ви хочете стати професійним кравцем, що займається індивідуальним пошиттям одягу або предметів домашнього текстилю на комерційній основі, тоді Minerva MC 250C готова стати вашою ідеальною помічницею в шитті. Ця комп’ютерна модель має величезну бібліотеку з 93 видів рядків та 7 видів петель для гудзиків. А ще вона може вишивати текстові написи з букв, цифр та інших символів. Крім цього, представлена машинка для шиття має вражаюче оснащення, серед якого позиціонер голки, ручний регулятор швидкості, важіль відключення транспортера тканини та, вишенька на торті, – автоматичне обрізання нитки.

Сподіваємося, наша стаття і наш досвід допоможуть вам прийняти обгрунтоване рішення і придбати швейну машинку, яка найкраще підходить саме для ваших цілей.