Як правильно вибрати знищувач паперу і брошурувальник

Головна Сторінка » Як правильно вибрати знищувач паперу і брошурувальник
Знищувач паперу або шредер – пристрій, за допомогою якого можна знищити документи, папір або ж непотрібну макулатуру. Його використовують, щоб убезпечити себе, компанію, а також для захисту інформації. Існують пристрої з поздовжньою і перехресною різкою. Для більш якісної і надійної роботи застосовують знищувач документів з перехресною порізкою.

Шредер з перехресною порізкою, або ж поперечною (поздовжньо-поперечною), ріже документ на фрагменти. У підсумку, залишаються дрібні шматочки паперу різних розмірів і форми.

Шредери володіють високою продуктивністю, швидкістю роботи, довгим терміном служби, а також мають низьке енергоспоживання.

Переваги знищувачів документів з перехресною порізкою

Подрібнення паперу на дуже дрібні фракції.

Шредер видає мінімум шуму при роботі.

Забезпечення максимально високого ступеня секретності.

Високий захист інформації.

При порізці досить щільно лягають відходи і відповідно кошик шредера рідше спустошується.

Великий асортимент знищувачів документів пропонує компанія “А-техно”. На сайті представлений каталог цифрової техніки, де ви можете вибрати шредер мобільного або стаціонарного виду, за доступною ціною, а також з доставкою по Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати лічильник банкнот з визначенням номіналу і екран для проекторів на тринозі

Як вибрати брошурувальник

Бріндери або брошурувальники – це пристрої для виготовлення календарів, брошур, блокнотів. Зазвичай вони складаються з декількох пластин із затискачем або пружиною в центрі.

За допомогою пристрою можна дуже швидко оформити будь-які документи. Спочатку робляться отвори в листах, які надягають на пружину і виходить палітурка.

Застосовують біндери в навчальних закладах, в офісах, в організації заходів.

Існує кілька варіантів брошурувальників:

на пластикову пружину;

на металеву пружину;

на спіраль.

Як підібрати біндери на пластикову пружину

Біндер на пластикову пружину є досить бюджетним варіантом. При чому, на відміну від брошурувальників на металеву пружину, додатковою їх перевагою є можливість швидко розшити пружину, а також додати або прибрати листи.

При виборі біндерів на пластикову пружину, потрібно враховувати такі параметри:

матеріал, з якого виготовлений корпус: пластиковий, металевий або комбінований;

при зшиванні брошур великих обсягів, можна регулювати відстань отворів від краю;

при зшиванні брошур нестандартних розмірів, є можливість пробити таку кількість отворів скільки вам необхідно і в потрібному місці.

Одним з найважливіших переваг біндерів на пластикову пружину є можливість одночасно зшивати велику кількість листів.

В інтернет-магазині “А-техно” ви можете вибрати біндери за прийнятною ціною від кращих виробників, таких як Agent, COMIX, HP, bindstream, та ін. Компетентні фахівці компанії допоможуть підібрати вам відповідну модель. Весь товар в “А-техно” сертифікований, обслуговування проходить на вищому рівні, а в магазині постійно проводяться різні акції.

На сьогоднішній день, в офісах, організаціях, навчальних закладах широко розповсюджено використання проектора. Оскільки, за його допомогою досить легко запам’ятовувати матеріал, який виводиться на екран.

Екрани для проекторів потрібно підбирати досить ретельно, при цьому обов’язково переглянути їх основні аспекти: тип екрану; матеріал; форма.

Також потрібно звернути увагу на вартість екрану та область його застосування.

На сайті інтернет-магазину електроніки та цифрової техніки “А-Техно” представлений великий асортимент екранів для перегляду зображень.