fbpx

Як проходить мобілізація в РФ та на окупованих територіях: деталі від Генштабу

Головна Сторінка » Як проходить мобілізація в РФ та на окупованих територіях: деталі від Генштабу

У зв’язку із частковою мобілізацією, оголошеною російським військово-політичним керівництвом, з 22 вересня військові комісаріати РФ працюють у цілодобовому режимі.

Особам, які намагаються ухилитися від мобілізації погрожують кримінальною відповідальністю. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це Росія напала на Україну” – у Дагестані розгораються протести. Відео

У місті Севастополь тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим, чоловікам призовного віку вручено близько однієї тисячі повісток.

Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що їхня служба проходитиме на тимчасово захопленій території Херсонської області до закінчення терміну так званої “спеціальної операції”.

Командування російських окупаційних військ новоприбулих за мобілізацією військовослужбовців без підготовки направляє на доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, безпосередньо на лінію зіткнення.

“Це значно впливає на зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців противника та якість виконання ними обов’язків”, наголосили у Генштабі.

Збройні сили України знищили озброєння і військову техніку російських окупантів на Запоріжжі.

Також українські захисники відбили ворога на Донеччині. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Generated by Feedzy