Як швидко позбутися запотівання вікон у машині: три простих кроки

Головна Сторінка » Як швидко позбутися запотівання вікон у машині: три простих кроки

Із приходом перших холодів більшість водіїв зіштовхуються із проблемою запотівання вікон в автомобілі.

Автомобільні експерти дали поради, як можна швидше справлятись із запотіванням та “розморожуванням” автомобіля. Зокрема, блогер у TikTok поділився лайфхаком, що робити, якщо потіють вікна в автомобілі та оприлюднив коротке відео, в якому показав, як це можна зробити за три простих кроки, передає видання Mirror.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти пояснили, чому не слід мити лобове скло окропом взимку

Як швидко позбутись запотівання на склі автомобіля

1. Варто розпочати із увімкнення розморожувача – це кнопка, яка виглядає як вікно з трьома стрілками, спрямованими на нього.

2. Наступний крок – включити систему опалення в машині, перш ніж ввімкнути кондиціонер. Таким чином повітря працює для осушення та видалення вологи.

3. Насамкінець варто ​​вимкнути рециркуляцію повітря у вашому автомобілі – кнопка зі стрілкою, що обертається під собою по колу. Ця функція запобігає проникненню зовнішнього повітря всередину вашого автомобіля.

З настанням зими водії частіше користуються обігрівачами, щоб зігрітися у своїх автомобілях.

Однак це може призвести до запотівання внутрішньої сторони скла автомобіля і спотворення огляду.

Водночас у теплих і вологих регіонах включення кондиціонера може привести до протилежної проблеми – запотівання скла зовні. На щастя, водіям відомий геніальний маловідомий прийом, що дозволяє позбутися від запітнілого скла за лічені секунди.