Як скинути геолокацію зі смартфона: два простих варіанти

Головна Сторінка » Як скинути геолокацію зі смартфона: два простих варіанти

Бувають випадки, коли потрібно поділитися з кимось своїм місцезнаходженням.

Ситуації, коли така функція дуже корисна, є багато. Таким чином, зокрема, можна зекономити собі час й не витрачати його на те, щоб довго пояснювати на словах, де ви перебуваєте у цей момент. Для цього можна скористатися двома найпростішими варіантами, пише “Главред”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три неочевидні причини, чому смартфон швидко розряджається

Як скинути геолокацію в Telegram

Для цього потрібно зайти в Telegram у діалог з людиною, якій ви збираєтеся відправити інформацію про своє місцезнаходження. Далі на панелі інструментів внизу діалогу натиснути на кнопку з іконкою скріпки.

У меню, яке з’явиться, натиснути “Розташування” (або “Геопозиція”) – “Надіслати вибране розташування”.

Для користування такою функцією у цей момент обов’язково потрібно мати доступ до інтернету.

Як надіслати розташування за допомогою Google Maps

Це ще один простий спосіб, як надати комусь інформацію, де саме ви перебуваєте у цей момент.

Потрібно відкрити Google Maps, потім натиснути на кнопку визначення місця розташування – вона розміщена у правому нижньому куті й виглядає як іконка геолокації в колі.

Після цього потрібно максимально масштабувати карту, щоб наблизитися до синьої точки на ній. Потім зробити довге натискання на синій точці. У пошуковому рядку зверху зявляться точні координати місця, де ви перебуваєте.

Потрібно натиснути на пошуковий рядок, виділити ці координати, далі нижче від пошукового рядка натиснути “Копіювати” і відправити ці координати іншій людині, наприклад, у месенджері.

У мережі “завірусився” лайфхак на випадок, якщо ви забули пароль від Wi-Fi, і при цьому хочете підключити новий пристрій.

За два дні невеликий ролик, опублікований в Twitter, набрав понад 7 мільйонів переглядів.