Здуття живота та зайва вага часто є наслідком неправильних вечірніх звичок. Внесення невеликих змін у ваші ритуали перед сном допоможе не лише позбутися дискомфорту, а й активізувати природні процеси схуднення.
Розповімо, як уникнути неприємного здуття живота.
Дотримуйтеся низьконатрієвої дієти
“Якщо ви не хочете вранці відчувати себе надутою кулькою відмовтеся від солі за вечерею”, – радить американський дієтолог Кері Ганс.
Надлишки солі затримують воду в організмі, призводять до здуття живота і набряків ніг. Краще приготувати овочі на пару або пісне м’ясо, не додаючи в них сіль приправи на її основі.
Тренуйтеся на ніч
Фізичні навантаження до обливання потом – вірна підмога в схудненні. Однак не кожен зможе прокинутися з ранку раніше, щоб як слід потренуватися. Ще складніше знайти на це хоч годинку в робочий час, а на ніч дивлячись не хочеться розганяти кров, щоб не втратити сон. Але за даними дослідження, проведеного американською організацією National Sleep Foundation, фізично активні люди на 60% частіше задоволені своїм сном. При цьому неважливо, в який час доби вони вправляються. Тому не варто переживати за свій відпочинок і пропускати вечірні битви із зайвими кілограмами.
Приготуйте завтрашній обід сьогодні
Звичайний перекус в кафетерії містить подвійну порцію калорій, яку вам належить з’їдати за один раз. Краще брати на обід їжу з дому. І не варто відкладати її приготування на і без того важкий ранок. Візьміть за звичку займатися цим напередодні ввечері.
Пийте більше води
Вживання води перед їжею зменшує кількість з’їденого. А це веде до зниження ваги. Але не варто зловживати питвом на ніч, щоб не турбувати себе походами в туалет. Тому Кері Ганс радить зупинитися хоча б за годину до відходу до сну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здатні заспокоїти та розслабити: види чаю без кофеїну, які корисно пити після важкого дня
Спіть в повній темряві
В темряві організм виробляє мелатонін. Цей гормон зазвичай пов’язують з міцним сном. По-друге, мелатонін стимулює утворення бурої жирової тканини, яка є у всіх ссавців. Бурий жир, в свою чергу, перешкоджає ожирінню за рахунок спалювання білого жиру, що звисає з усіх боків тіла. Звичайно, це ще не прямі докази, однак не варто забувати, що багато дієтологів пов’язують якісний сон зі зниженням стресу.
Відпочивайте в прохолоді
Ідея спалювати більше калорій під час сну може здатися занадто хорошою, щоб бути правдою, але дослідження Національного центру біотехнологічної інформації США встановили цікавий факт: люди, що спали при 18 °C, спалювали на 7% більше калорій, ніж ті, хто спав при 24 °C. Не так вже багато, звичайно, але зернятко до зернятка – буде мішок.
Банани вважаються одним із найпопулярніших фруктів у світі. Вони приємні на смак, поживні та корисні для організму. Однак навіть цей фрукт підходить не всім.
Експерти не рекомендують вживати банани людям з підвищеним згортанням крові, пацієнтам з цукровим діабетом, тромбофлебітом, надлишковою масою тіла, при інфаркті міокарда та ішемічної хвороби серця. Вживання бананів може викликати здуття живота. Також їх не варто давати дітям до трьох років, так як вони не засвоюються незміцнілим організмом.