Як в Україні зросли зарплати – у Державному центрі зайнятості назвали цифри

Головна Сторінка » Як в Україні зросли зарплати – у Державному центрі зайнятості назвали цифри

У вакансіях в Україні у лютому 2024 року середній рівень зарплат становить майже 19 тис. грн.

Інформацію про зростання чи падіння заробітної плати, яка заявляється у вакансіях, відстежують через Єдиний портал вакансій. Про це сказала в.о. директора Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Олена Мельник, передає “РБК-Україна”.

Портал містить інформацію від Державного центру зайнятості та шести сервісів розміщення інформації про вакансії, таких як work.ua, robota.ua, jrc.ua. Там щодня публікується загалом 200 тисяч вакансій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін спрогнозував, на скільки зростуть середні зарплати українців до 2026 року

“І рівень середньої заробітної плати на цьому порталі сьогодні становить майже 19 тисяч гривень”, – повідомила Мельник.

У третьому кварталі 2023 року за даними Державної служби статистики розмір середньої зарплати зріс на 23% порівняно з аналогічним періодом 2022 року. Вона склала 17,9 тис. грн.

Роботодавці в Україні підвищили зарплати своїм співробітникам. У листопаді вони платили їм на 3% більше, ніж місяцем раніше.

Найвище зростання було зафіксовано у Львівській та Харківській областях на 500 грн, до 18 500 грн та 17 500 грн відповідно.

А серед конкретних напрямків у сфері охорони та безпеки на 3000 грн, до 19 000 грн. Пояснюється це військовим рекрутингом, розповіли аналітики великого кадрового порталу,