Як відбувається розробка інтернет-магазину

Головна Сторінка » Як відбувається розробка інтернет-магазину

У сучасних реаліях ведення бізнесу, особливо в комерції, потрібна якісна розробка веб-сайтів. Це ефективний спосіб масштабувати діяльність компанії та вивести її на вищий рівень. Онлайн шопінг набирає величезної популярності, тому стратегія розвитку має включати етап створення інтернет-магазину. Команда веб студії Ocean-agency допоможе реалізувати проект будь-якої складності із залученням досвідчених фахівців та сучасних технологій.

Які етапи проходить розробка інтернет-магазину

Замовити інтернет-магазин від фахівців включає комплексний підхід великої команди. Серед головних етапів робіт виділяють:

1. Аналіз ніші та формування ТЗ. Проведення аналітики діяльності клієнта, аудиторії та конкурентів дозволяє в одному документі сформувати бачення та частини робіт над майбутнім проектом. Стратегія дає змогу сформувати необхідний спектр робіт. У ТЗ вказують вартість та терміни робіт, візуальний компонент та функціонал, описують особливості співробітництва та вимоги до технічної частини. Окремі завдання можна доповнити брифом.

2. Прототип та дизайнерське рішення. Фахівці спочатку визначають оптимальну структуру майданчика, функціонал, адаптацію до різних пристроїв. Прототип дозволяє візуально розглянути, яким буде майбутній сайт, а деталізація робить розробку якіснішою. Дизайнер бере до уваги корпоративний стиль і тренди, опрацьовує шлях для відмінної навігації, визначає патерни взаємодій клієнта і сайту. Дизайн включає опрацювання головної та інших сторінок, розміщення кожного елемента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені навчили дві моделі ШІ обмінюватися знаннями без участі людини

3. Технічна частина. Складається з програмування та верстки. Прототип перекладається HTML формат. Це працездатність сторінок та кнопок, активація переходів, ефективна адміністративна панель, функціонал та управління взаємодіями.

4. Контент. Ефективне наповнення інтернет-магазину є важливим аспектом його успіху. Це і якісні комерційні тексти та правильно подолані фото товару, експертний блог, інформативні картки та багато іншого.

5. Тестування. Етап, що допоможе виключити помилки та баги у роботі майданчика. Важливо пройти усі можливі шляхи користувачі. Тестування стосується як технічної частини, і правильного сприйняття візуалу, контенту тощо. Усі помилки передаються на редагування команді.

6. Домен та хостинг. Вибір розміщення сайту також має значення для безпеки та зручності майданчика.

7. Запуск. Тільки після всіх етапів проект магазину можна запускати. При необхідності фахівці підключають додаткові послуги, наприклад бухгалтерії або оплати. Також проводиться ознайомлення співробітників з адмінпанеллю та можливостями роботи майданчика.

Вибір однієї команди для реалізації інтернет-магазину дає змогу отримати комплексний підхід. Project manager відповідає за всі етапи ведення діалогу із замовником. Крім цього, рішення замовити розробку в одному місці дозволить отримати якісну технічну підтримку в майбутньому, а також можливість отримати ефективні додаткові послуги у вигляді маркетингу, оптимізації, розширення функціоналу тощо.