Як відмити темний наліт у чашках: дієвий секундний спосіб

Головна Сторінка » Як відмити темний наліт у чашках: дієвий секундний спосіб

На чашках часто з’являється неприємний коричневий наліт, який важко відмити.

Цей наліт з’являється у зв’язку з появою дубильних речовин. Це хімічні сполуки, які містяться в чаї, каві та інших гарячих напоях. Дубильні речовини відносно нешкідливі, але позбутися від них дуже складно, пише Еxpress.co.uk.

Є багато способів вивести ці стійкі плями за лічені секунди.

В групі Mrs Hinch Cleaning Tips у Facebook досвідчені господині поділилися своїми хитрощами очищення чашок. Вони радять використовувати відбілювач з гарячою водою. У цьому розчині слід замочити чашки на 5 хвилин, а потім ретельно промити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати

Інші учасники групи радили не використовувати постійно відбілювач для чищення чашок, оскільки він з часом може пошкодити покриття чашок. Замість цього вони рекомендують використовувати таблетки для зубних протезів. Якщо помістити таблетку в кухоль з гарячою водою, вона почне шипіти та видалить коричневі плями менш ніж за 10 хвилин.

Після чаю, особливо після чорного, в чашці залишається наліт. З часом він міцніє і змити його стає дуже складно.

Візьміть потемнілі від чаю чашки і налийте кефіру. Нехай в чашці кефір постоїть годину – дві, потім кефір можна випити. Чашка буде очищена від нальоту, залишиться її лише промити від кефіру. Справа в тому, що молочна кислота ідеально виводить плями. Спосіб вірний і не хитрий.