fbpx

Як вітали з Новим року у популярній школі – яскраві фото

Головна Сторінка » Як вітали з Новим року у популярній школі – яскраві фото

У новій сучасній школі мережі навчальних закладів Astor School закінчився перший семестр роботи.

Відкрили школу у селищі Гатне, що під Києвом, у 2021 році. Розташована на березі на березі озера житлового комплексу Озерний Гай. Це загальноосвітня школа повного дня та дитячий садок.

Для учнів тут облаштували просторі класи, медпункт та їдальню з власною кухнею. Діти харчуються п’ять разів на день. Меню розробляє шеф-кухар. Пропонують тут і дієтичне, вегетаріанське та інші спеціальні страви.

У школі проводять спортивні змагання для підтримання здорового способу життя та розвитку особистості. Після уроків із дітьми проводять час вчителі, допомагають виконувати домашні завдання та покращувати успішність. Учні можуть відвідувати гуртки. Для вибору дають близько 20 різних додаткових занять.

Завершили перший семестр святкуванням новорічних свят та привітанням учнів з Новим Роком. Для дітлахів запросили Діда Мороза, який дарував кожному учню школи солодкі подарунки та проводив різноманітні конкурси.

Коробки з цукерками давав після того, як розкажуть віршики. Дітей також перевіряли на кмітливість. Вони мали знайти відмінності на картинках та відгадати загадки. Найкращим давали заохочувальні призи.

Astor School покликана на виховання успішних людей. Навчають тут за українською програмою освіти. За філософією школи, до кожного учня шукають індивідуальний підхід та зважають на його психологічні особливості, щоб розкрити таланти та здібності.

Діти із першого класу вивчають бізнес-грамотність та основи лідерства. Їх мотивують та заохочують вчитись, досягати власних цілей. Тому цього дня нагороджували найкращих учнів школи та дарували цінні призи не лише за успіхи у навчанні, а й за творчі, спортивні та інші таланти. За перше місце дарували квадрокоптер.

Усього у 2021 році мережа Astor School відкрила три навчальних заклади. Окрім Гатного, працює початкова школа в Крюківщині та повна загальна у Межигір’ї. Виховують дітей також у школах в Білогородці та Ірпені.

Працюють у школах та вчать дітей виключно дипломовані фахівці з багаторічним досвідом роботи.