Як ви фарбуєте губи: манера нанесення помади розповість про приховані риси характеру

Головна Сторінка » Як ви фарбуєте губи: манера нанесення помади розповість про приховані риси характеру

Красиво і правильно нафарбувати губи мабуть може кожна дівчина чи жінка.

Але цікаво, що говорить про тебе послідовність нанесення помади на губи. Розкажемо.

Верхню губу ви фарбуєте першою

Якщо спочатку ви фарбуєте верхню губу, а тільки потім переключаєтеся на нижню, ви жінка переможець! Даний алгоритм нанесення макіяжу говорить про те, що ви ретельно продумуєте свої дії, любите тримати все, що відбувається під контролем, володієте здоровою часткою перфекціонізму і дуже вимогливі не тільки до себе, але і оточуючих вас. Вам не страшні жодні труднощі ви завжди готові до перемоги у будь-якій битві, пише ukr.media.

Нижню губу ви фарбуєте першою

Існує думка, що представницям прекрасної статі, які насамперед наносять макіяж на нижню губу, притаманні стервозність і авантюризм. Таким леді не сидиться на одному місці, їм не подобається офісна робота і похмурі стосунки з протилежною статтю вони йдуть з них по-англійськи, залишаючи про себе незабутнє враження. Ці дівчата знають про свою привабливість, і вміло нею користуються в разі потреби, використовуючи свої губи як зброю спокушання!

Обидві губи ви фарбуєте одночасно

Манера одночасно наносити помаду на верхню та нижню губу, затискаючи помаду між ними, свідчить про яскраву індивідуальність та сильний темперамент їхньої власниці. З одного боку, така жінка виявляє м’якість і доброту, але варто її хоч трохи образити, вона легко покаже кривдникові кігтики дикої кішки! Чоловіки божеволіють від вашої багатогранності та непередбачуваності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мона Ліза чи ні: тест, який розповість про вас більше, ніж знаєте

Завжди фарбуєте по різному

Непостійність у черговості нанесення макіяжу на губи то починаючи з верхньої, то з нижньої, лежить поза будь-якими правилами і шаблонами. Такі представниці прекрасної статі не визнають у житті нудьгу та одноманітність. Їхнє життя це свято, потік яскравих подій, веселості, прекрасного настрою і захоплюючих подорожей. Вони люблять бути центром уваги і заряджати оточуючих своєю енергією та позитивом.

Щоб виявити приховані риси характеру достатньо пройти швидкий тест. Для цього потрібно поглянути на малюнок і сказати, що ви побачили першим.

Зображення, яке сприйме ваш розум, визначить, що ви за людина. Обов’язково оберіть лише один образ, який побачите першим. Не обманюйте себе і не вдивляйтеся в малюнок занадто довго.