Як вибрати сімейного адвоката з вирішення родинних спорів

Головна Сторінка » Як вибрати сімейного адвоката з вирішення родинних спорів

Сімейний адвокат у Вінниці займається вирішення спорів, які стосуються таких справ як: розлучення, оформлення спадку, розподіл майна, позбавлення батьківських прав, усиновлення та багатьох інших питань між членами родин.

Дуже важливо правильно вибрати кваліфікованого фахівця в цій сфері. Саме адвокат по сімейних справах повинен знайти оптимальне рішення, яке задовольнить всі ваші запити. Це не тільки знати закони, але й вміло ними оперувати, помічати різні “підводні камені” та нюанси.

Перш за все, при виборі сімейного адвоката, потрібно звертати увагу на досвід та практику.

Адвокат Олександр Малик

Олександр Малик – сімейний адвокат з Вінниці, який декілька років тому відкрив приватну практику. Маючи понад 10 років в юриспруденції, працював у Вінницькому суді, об’єктивно оцінює факти та успішно веде справи. Має високий рівень довіри серед клієнтів, оскільки обізнаний в законодавстві, та професіонал своєї справи.

Послуги, які надає сімейний адвокат:

стягнення аліментів;

оформлення опікунства;

розділення майна;

питання, які стосуються розірвання шлюбу;

позбавлення батьківських прав;

консультації щодо фіктивного, цивільного шлюбу чи шлюбу з іноземцями.

Олександр Малик здобув освіту в Київському університеті права Національної академії наук України. Має ступінь магістра права. Спеціалізується на адміністративних, трудових митних, цивільних спорах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одружилися: чи буде все ваше майном спільним

Досягнення сімейного адвоката Олександра Малика

1. Номінант конкурсу на звання “Людина року” за 2019 рік у номінації “Правник року”.

2. Лауреат конкурсу “Молодий правник року 2016” у номінації “Працівник судової системи”.

3. Входив до складу ради Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області 2014-2020 рр.

4. Переможець у конкурсі “Народний бренд” в 2023 році.

Етапи роботи сімейного адвоката з клієнтом

Звернення клієнта починається з того, що спочатку адвокат надає безкоштовну консультацію. Зважується особливість справи, уточняються страхи клієнта, побоювання, а також очікування. Після цього, вивчивши матеріали, юрист рекомендує як себе поводити далі.

Основне завдання адвоката – вникнути в ситуацію замовника, та задовольнити всі його потреби.

Послуги адвоката по розлученню

Розірвання шлюбу – це досить складний процес. Часто, після розлучення через суд, йде розподіл спільного майна, виплати аліментів на дітей і т.д. Сімейний адвокат допоможе вам з урегулювання всіх цих питань.

Олександр Малик надає і онлайн-послуги. Це досить ефективно, оскільки дистанційна робота дозволяє зекономити час. Навіть є послуги “Онлайн розлучення” або ж “Розлучення під ключ”.

Також, якщо ви не хочете бачитись зі своїм партнером по розлученню в суді, можете написати заяву і таким чином ваш адвокат буде представляти вас на засіданнях.

Чому обирають саме Олександра Малика

Перш за все, це досвід та професіоналізм. А також постійне підвищення кваліфікації Олександра створили прекрасну репутацію сімейного адвоката.

Як результат – безліч позитивних судових рішень, вдалих консультацій та хороших відгуків від замовників.

Оформити або відновити паспорт можна без черги.

Документи видадуть у будь-якому підрозділі Державної міграційної служби України, незалежно від місця реєстрації. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

“Можна одночасно оформити ID-картку та закордонний паспорт, не витрачаючи час у чергах”, – пишуть.

Документи оформляються при зверненні безпосередньо до підрозділів Міграційної служби у поточну чергу. Або записавшись на прийом у зручний час за допомогою онлайн-сервісу “Електронна черга” на сайті ДМС.