Як засолити сало гарячим способом: три рецепти

Головна Сторінка » Як засолити сало гарячим способом: три рецепти

Одним з найкращих способів засолювання сала вважають гарячий. Тоді сало стає м’яким та ніжним.

У такому випадку цей делікатес просолюється рівномірно, а шкірка розм’якшується. До того ж, гинуть усі мікроби, пише Gazeta.ua.

Засолювати сало гарячим способом можна за багатьма рецептами. Страва вийде однаково смачною.

Засолювання сала в банці гарячим способом

Інгредієнти:

сало – 500 г;

вода – 1 л;

перець чорний горошком – 20 шт;

часник – 16 зубчиків;

лавровий лист – 5 шт;

сіль – 120 г;

перець гострий мелений – 15 г;

кріп – 20 г.

Спочатку сало потрібно добре промити й нарізати великими шматками, дрібно порубати кріп, а часник нарізати пластинками. Шматочки сала і всі сухі спеції, крім солі та червоного перцю, викладають у банку. Її слід заповнити доверху, а потім посипати зверху часником і рубаним кропом.

Потрібно довести до кипіння воду з гострим перцем і сіллю. Гарячий розсіл заливають у банку, щоб він повністю покрив сало. Потім банку накрийте кришкою і залиште за кімнатної температури на 7 днів. Після цього потрібно злити з банки розсіл і поставити сало на зберігання в холодильник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соковита курка у вершковому соусі з томатами та шпинатом: готуємо ситну вечерю за 20 хв.

Засолювання сала гарячим розсолом у холодильнику

Інгредієнти:

вода – 1 л;

сало – 600 г;

часник – 3 зубчики;

сіль – 3 стол. л.

приправа для сала – 10 г.

Сало спочатку слід промити й нарізати великими шматочками, викласти у каструлю і залити холодною водою. Далі каструлю ставлять на вогонь, доводять до кипіння й варять три хвилини. Після того слід вимкнути вогонь й додати у воду сіль. Накрийте каструлю кришкою і залиште на 12 годин за кімнатної температури.

Потім сало потрібно дістати з розсолу й натерти спеціями та тертим часником з усіх боків. Кожен шматок сала загорніть у фольгу або харчову плівку і покладіть у холодильник на 3 години. Готову закуску потрібно зберігати в холодильнику.

Засолювання сала гарячим способом у цибулевому лушпинні

Інгредієнти:

сало – 500 г;

вода – 1 л;

цибулиння – 10 г;

часник – 6 зубчиків;

сіль – 20 г;

цукор – 0,5 чайн. л.;

лавровий лист – 2 шт;

перець горошком – 10 шт;

перець червоний мелений – за смаком;

приправа хмелі-сунелі – за смаком.

Цим способом добре солити сало з м’ясними прожилками. Його потрібно промити і нарізати великими шматками. У каструлю слід залити воду й додати сіль, цукор, лавровий лист та перець горошком. Розсіл доводять до кипіння на сильному вогні. Потім плиту потрібно вимкнути.

Слід промити цибулеве лушпиння й викласти його у гарячий розсіл, а зверху кладуть шматочки сала. Потім зверху можна поставити тарілку меншого розміру. Каструлю знову поверніть на вогонь і доведіть суміш до кипіння. Сало слід варити 15 хвилин на середньому вогні.

Далі страву потрібно зняти з вогню і дозволити повністю охолонути. А потім сало на добу ставлять у холодильник. Після цього шматки сала слід дістати з розсолу і змастити з усіх боків сумішшю хмелі-сунелі, червоного перцю й меленого часнику. Можна при цьому використовувати й будь-які інші спеції.

Рецептів приготування сала є безліч, але через надмірну кількість калорій споживати його потрібно обережно.

Кілька порад щодо того, як правильно смакувати сало зібрала Gazeta.ua.