fbpx

Як змінились потенціали українських та російських військово-морських сил: Неїжпапа розповів

Головна Сторінка » Як змінились потенціали українських та російських військово-морських сил: Неїжпапа розповів

Утричі зменшилась різниця потенціалів Чорноморського флоту Росії та Військово-морських сил Збройних Сил України від лютого 2022 року.

Українські захисники успішно збивають ракети й безпілотники, які запускає РФ, сказав командувач Військово-Морських Сил ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа, повідомляє Military Media Center.

В українського флоту зріс потенціал завдяки переданим партнерами ракетним комплексам та озброєнню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія прибрала “Калібри” з Чорного моря ВМС України

“Якщо порівнювати сили та засоби Чорноморського флоту РФ з ВМС ЗСУ на початку широкомасштабного вторгнення, то ті кораблі та підрозділи становили в середньому дванадцять до одного. Наразі у зв’язку з надходженням ракетних комплексів та іншого озброєння від країн партнерів, різниця цих потенціалів зменшилась в три рази. Сьогодні, крім іншого, ми пильно стежимо за небом, збиваємо ракети, безпілотні літальні апарати та інший металобрухт російського та іранського виробництва”, – сказав Неїжпапа.

Усі стратегічні підступи до Одеської області перебувають під контролем Військово-Морських Сил та інших підрозділів ЗСУ.

У Збройних силах України не виключають, що Росія на річницю вторгнення може завдати масованого удару по Україні.

Очікують також загострення атак на фронті. Однак, Сили оборони готові до цього, запевнив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, нині видно, що Росія веде підготовку до атак, а також нагнітає ситуацію до річниці початку великої війни проти України. Ймовірно, ворог хоче “показати сакральність” цієї дати.

Generated by Feedzy