Як знайти досвідчених майстрів для ремонту дизельного автомобіля

Головна Сторінка » Як знайти досвідчених майстрів для ремонту дизельного автомобіля

Ремонт дизельних автомобілів потребує спеціальної кваліфікації автомайстрів. Механізми роботи дизелів надійні та довговічні, але їм потрібне вчасне та якісне обслуговування. І хоч в Україні вже досить поширеними стали електрокари, за умов правильного догляду дизельні авто їм анітрохи не поступаються.

Турбо Дизель Сервіс у Києві – це 11 років роботи на ринку ремонту автомобілів. А сумарний досвід всіх спеціалістів автосервісу становить більше 100 років.

Діагностика, ремонт турбін, відновлення та заміна запчастин щоденна спеціалізація автосервісу. Можуть траплятися непрості випадки поломок та потребувати професійних знань. Тут стає в нагоді вагомий досвід спеціалістів Турбо Дизель Сервіс. Це підтверджують і цифри: починаючи з 2013 року було полагоджено 9232 автомобілі. Умовно – щодня у Турбо Дизелю 2-3 задоволених клієнти зі справними автівками під ключ.

“Правильне визначення несправності може значно заощадити час і гроші. Тут спрацює досвід майстрів, спеціальне обладнання на сервісі, яким забезпечений Турбо Дизель. А комплексний підхід та ремонт під ключ в найкоротші терміни дозволяє клієнтові спокійно займатися своєю професійною діяльністю, а не шукати і підбирати самостійно запчастини”, – кажуть у Турбо Дизель Сервіс.

Експерти компанії розповіли, на що автовласникам варто звертати увагу при обслуговуванні дизеля:

Перевірка компонентів двигуна: поршнів, гільз циліндрів, головки блоку циліндрів, колінвалу. Пошкоджені компоненти можуть впливати на стабільність обертів холостого ходу. На проблеми може вказувати стукіт під час руху.
Заміна або відновлення зношених деталей, таких як підшипники, прокладки, сальники подовжить термін дії електричної системи автомобіля та усіх інших систем. Про потребу заміни може свідчити витік масла або антифризу.
Обов’язкова перевірка електросистеми – акумулятора, стартера та генератора. Якщо двигун обладнаний електронікою, то і справність електроніки.
Від налаштування клапанів залежить оптимальний газорозподіл та ефективність двигуна.
Періодична чистка системи пального запобігає зношуваності насосів та форсунків. Коли вони засмічені, то це зменшує потужність автомобіля. На проблеми може вказувати задимлення. Чорний дим – на зайву кількість пального чи проблеми зі згорянням. Білий – може бути витік антифризу в камеру згоряння.
Тестування двигуна після ремонту на відповідність стандартам безпеки попередить можливі ДТП на дорозі.
Регулярна заміна мастила та фільтрів впливає на ефективність роботи двигуна.

У Турбо Дизель Сервіс працюють власні цехи ремонту паливної апаратури, турбін та моторної групи, що дозволяє гарантувати якість і швидкість виконання робіт, завершувати ремонт в зазначені терміни. Компанія також заявляє про екологічний підхід до ремонту.

Ще одна перевага Турбо Дизель Сервіс – доступні ціни, не вище середніх на ринку, відсутність штучних націнок. На ютуб-каналі автосервісу можна переглянути відео ремонту форсунків чи розбору двигуна, аби впевнитися у кваліфікації спеціалістів і наявності відповідного обладнання.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті www.dieselservice.kiev.ua