Як зробити так, щоб одяг не електризувався на вас: поради

Головна Сторінка » Як зробити так, щоб одяг не електризувався на вас: поради

Одяг, який електризується, може викликати в нас не зовсім приємні відчуття.

Електризація тканин доставляє дискомфорт найчастіше саме в холодну пору року. Ефективно і легко розв’язати цю проблему можна завдяки перевіреним способам, які позбавлять вас від статики тканини.

Про те, як прибрати електризацію одягу розповіла Мері Марлоу Леверетт, яка має більш ніж 40-й досвід роботи і більше 20 років пише і консультує, ділячись своїми знаннями про ефективне ведення домашнього господарства та методи видалення плям, пише The Spruce.

Спрей від електризації тканини

Спеціальний спрей зменшує статичну електрику, нейтралізує електричні заряди збільшуючи гігроспокічність речовин, що притягують вологу.

Створіть вологість

Одяг найчастіше електризується через сухість, тому протріть ділянки, що прилипли вологою ганчіркою чи паперовим рушником. Більша вологість забезпечить меншу електризацію або й взагалі її відсутність.

Використайте метал

Метал допомагає розрядити електрику, відповідно знімаючи статику. Проведіть дротяною вішалкою чи шматком алюмінієвої фольги в місця електризації.

Зволожте шкіру

В осінню пору наша шкіра є сухою, тож спробуйте частіше користуватися лосьйонами та кремами для тіла. Таким чином ви збільшите вологість та зможете запобігти прилипанню тканини до шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як за допомогою підручних засобів прибрати сольові розводи ну взутті із замші

Поради щодо запобігання електризації одягу
Збільшіть вологість в будинку

Електризація одягу зменшиться, якщо повітря в кімнаті буде вологим. Спробуйте встановити в кімнаті зволожувач повітря, який усуне накопичення статичної електрики.

Збільшіть вологість одягу

Відмовтеся від сушіння одягу в машинці. Натомість вбрання краще розвісити вологим на мотузку та дати йому висохнути природним чином.

Розділяйте натуральні тканини від синтетики

Перед сушінням одягу попраний одяг з натуральних тканин відокремте від одягу з синтетичними волокнами. Відтак статичного прилипання буде менше. Саме синтетика може електризувати одяг, тому її найкраще висушувати на повітрі.

У холодну пору року легко потрапити в неприємну ситуацію, послизнувшись або навіть впасти на льоду.

Головною причиною цього може бути неправильне взуття, яке ковзає на ожеледиці. Щоб уникнути подібних непорозумінь, Gazeta.ua рекомендує готуватися до зими та застосовувати захисне покриття для підошви взуття. Для цього вам знадобиться лише один тюбик суперклею.