Якби ми не готувались до війни, то російські танки були б уже в Варшаві – Данілов

Home Новини звідусіль Якби ми не готувались до війни, то російські танки були б уже в Варшаві – Данілов

Якби Україна не готувалася до війни, то російські танки були б у Варшаві та Празі.

Держава була готова до повномасштабної війни з Росією. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю польському радіо Wnet.

“Звичайно, ми підготувалися досить потужно, і події, що відбулися після 24 лютого, говорять про те, що наша підготовка була максимально організованою”, сказав він.

Данілов зазначив, що Україна не використовує поняття наступу, оборони чи контрнаступу. Головним завданням є повне звільнення країни від окупантів.

“Ми захищаємо Європу. Якби ми не підготувалися добре до цієї агресії, питання про присутність російських танків у Варшаві, Таллінні, Празі та Ризі було б надзвичайно актуальним. Це наша спільна боротьба”, сказав секретар РНБО.

Доповнюється.