Які процеси починаються в організмі, якщо сидіти понад шість годин

Головна Сторінка » Які процеси починаються в організмі, якщо сидіти понад шість годин

Сидячий спосіб життя може призвести до послаблення м’язів і навіть депресії. Тому довго сидіти на одному місці досить шкідливо.

Лікаря радять не сидіти на одному місці понад шість годин. Крім цього, у малорухливих людей, які працюють за комп’ютерами, скорочується кількість мітохондрій, які дають тілу енергію. Але це не всі мінуси, пише pixelinform.

Лікарі додають, що починає накопичуватися жир, підвищується рівень цукру в крові та можуть виникнути запальні процеси. Через малорухливий спосіб життя може статися пригнічення нервової системи. Як результат – депресія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять тисяч кроків – це “сидячий” спосіб життя: скільки в день треба ходити пішки

Але виправити ситуацію можна, якщо вчасно вжити заходів. Бажано урізноманітнити робочий день прогулянкою, бігом чи будь-якою іншою активністю. Це допоможе зберегти здоров’я та дасть заряд бадьорості.

Багато людей у світі сидять протягом тривалого часу перед комп’ютером на роботі, чи перед телевізором удома. Але людське тіло створене для руху, і це сидіння явно шкідливе для нашого здоров’я та може призвести до ранньої смерті. Якщо ви офісний працівник, можете встати і рухатися між робочими завданнями або під час розмови.

Удома ви можете встати під час телевізійних рекламних пауз або поки кипить чайник. Деякі смарт-пристрої та переносні пристрої також дзижчать, якщо ви сидите надто довго.