Україна нарощує масштаби виробництва і постановки на озброєння засобів радіоелектронної боротьби.
Їх використовують проти ворожих ракет та дронів, сказав речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.
“Сильно деталізувати щодо роботи РЕБ ми не можемо. Зазвичай лаконічно повідомляємо, що частина ракет, яких немає в статистиці збитих, могла бути пригнічена засобами радіоелектронної боротьби, – пояснив він.
Нарощування засобів РЕБ завжди буде актуальним, бо за цим майбутнє.
Якість російських ракет падає. Часом вдається отримати вцілілі фрагменти ракети.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали наслідки ракетного обстрілу Харкова
“Ракети і без РЕБу садилися і досліджувалися неодноразово. Не завжди ракета, коли падає, вибухає. Вона може й сама впасти”, – розповів речник.
Фрагменти ракет вивчають наші спеціалісти, їх передають західним партнерам. Таким чином намагаються встановити, якими ще способами ці ракети можна збити.
Особливої зміни у тактиці обстрілів не відбувається. Ворог планує нові удари
“Але, звичайно, ракети змінюють вектор удару, напрямок, область, об’єкти, говорить Юрій Ігнат.
Цього ранку ракети летіли в обхід великих населених пунктів. Росіяни не хочуть заводити їх у зону української протиповітряної оборони. Вороги так роблять завжди, як з крилатими ракетами, так і ударними БпЛА.
У ніч на 7 лютого Росія запустила по Харкову п’ять ракет. Дві з них були північнокорейськими.
Ракети впали на підприємства, які виготовляють бетон і покрівлі. Є п’ять влучань близько одне від одного. Деякі об’єкти повністю знищені. Постраждали жінка та двоє чоловіків.