Яку техніку не можна включати в подовжувач: мало хто про це знає

Головна Сторінка » Яку техніку не можна включати в подовжувач: мало хто про це знає

Подовжувачі є в кожному будинку і часто навіть у великій кількості. Однак не всі знають, яку побутову техніку до них можна підключати.

Вони діляться на малопотужні (до 1 000 Вт), середньопотужні (до 2 200 Вт) і потужні (від 2 200 Вт). Уточнювати інформацію варто у виробника. Однак є побутова техніка, яку не можна підключати до подовжувача, незалежно від його потужності, пише “УНІАН”.

Техніка, яку не можна включати в подовжувач

холодильники (споживають занадто багато електроенергії);
пральні машини та сушарки;
мікрохвильова піч;
кавоварка;
тостер;
обігрівач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не варто залишати комп’ютер завжди увімкненим: пояснення

Напередодні холодів багатьох цікавить, чи можна включати обігрівач через подовжувач? Однак такі потужні прилади рекомендують завжди підключати до стаціонарної розетки, тому що вони можуть привести до перевантаження подовжувача. Якщо у нього немає автоматичного відключення, то він може перегрітися.

Категоричність стосується і того, чи можна включати подовжувач в подовжувач. Досвідчені електрики попереджають, що це підвищує ризик пожежі.

Водночас не варто навіть сумніватися в тому, чи можна включати комп’ютер в подовжувач. Варто використовувати пристрої з мережевим фільтром і автоматичним відключенням, щоб зберегти дорогу техніку.

Можливо вас здивує, але відповідь на питання, чи можна підключати телевізор через подовжувач, буде негативною. Його потрібно живити виключно від розетки, оскільки у телевізора вилка із заземленням і подовжувач не буде досить безпечним варіантом.

Смартфон став одним з головних пристроїв в нашому повсякденному житті.

А під час війни питання підтримки зв’язку з рідними і близькими стає особливо актуальним. Однак навіть найякісніші телефони іноді можуть стикатися з проблемами. Наприклад, що робити, коли смартфон не заряджається? Gazeta.ua розповість про поширені причини і способи їх вирішення.