Apple пропонує великий асортимент Айфонів. Тільки на офіційному сайті на даний момент 4 покоління. Кожна лінійка, крім Special Edition, містить 3 або 4 пристрої. У дилерів ще більше цікавих пропозицій. У продажу можна знайти гаджети, які не встигли застаріти, хоч і були зняті з виробництва, наприклад iPhone X або Xr.
При виборі Айфона в 2022 доцільно враховувати не тільки актуальність, а й власні потреби. Який гаджет купити – залежить від бюджету та цілей експлуатації.
iPhone 13 Pro
Айфон 13 Pro з нової тринадцятої лінійки золота середина. Ця модель не така дорога, як Pro Max, і значно цікавіша за звичайну “тринадцятка”. Її вартість залежить від кількості постійної пам’яті. У найдорожчій збірці стоїть накопичувач на 1 Тб, а найдешевшій на 128 Гб. Діагональ екрану 6,1″. На даний момент це найзручніший розмір смартфона. Він оптимальний для перегляду мультимедіа у високій якості та для керування однією рукою.
Підтримується ProMotion-технологія, яка відповідає за гнучку частоту поновлення. Звідси – плавність зміни кадрів при відтворенні ігор та іншого динамічного контенту. Камера потрійна, з удосконаленою системою стабілізації, кінематографічним режимом та фотографічними стилями. Покращена апаратна та програмна частина.
Головний компонент iPhone 13 Pro – Apple A15. Це найшвидший мобільний чіп за всю історію Айфонів. Його переваги виявляються в рекордній швидкодії та в оптимізації енерговитрат.
iPhone 12 mini
Модель із дванадцятої серії – підходящий варіант для тих, хто не любить фаблети. Він важить всього 133 г і за розміром нагадує перші смартфони, які були популярними у “нульових”. У цьому дисплей дуже маленький 5,4″. Такого дюймажу достатньо для безпроблемної роботи у програмах та набору тексту на віртуальній клавіатурі.
Ціна у iPhone 12 mini дуже приваблива, а забарвлення корпусу можна підібрати на будь-який смак. Усього доступно шість варіантів. Є навіть пурпуровий та зелений.
Апаратна частина у гаджета потужна, до неї входять такі компоненти, як:
● A14 Bionic,
● 4-ядерна графіка,
● швидкий накопичувач до 256 Гб,
● елемент живлення на 2227 мАч.
iPhone 11
Хороший варіант для користувачів, який використовують мобільний телефон для дзвінків, листування, інтернет-серфінгу. За мінімальних вимог до “начинки” можна взяти версію на 64 Гб. Вона обійдеться дешевше, ніж пристрої з новішої серії. Подвійна камера 12+12 Мп чудово знімає в нічному режимі навіть без Лідара (цей датчик у базовій версії не передбачений). Процесор A13 Bionic зберігає конкурентоспроможність навіть через 2 роки після виходу. Смартфон “літає” без будь-яких лагів та гальмування.
На тлі iPhone 12 і 13 “одинадцятка” виділяється завдяки дизайну. У неї закруглені бічні грані, через які корпус виглядає дещо витонченішим. Для тих, кому не зайшла “плитка” з прямими ребрами те, що потрібно.
iPhone SE 2020
Поціновувачам маленьких телефонів Айфон SE 2 також сподобається. Його переваги:
Демократична вартість. Гаджет спочатку позиціонувався як бюджетний, його ціна балансує на невисокому рівні.
Мініатюрність. Діагональ дисплея всього 4,7″. Якщо великий екран не потрібен, кращого рішення не знайти.
Розблокування пальцем. Багатьом консервативним користувачам не подобається Face ID. У SE його немає, проте є датчик відбитка пальця.
Продуктивний процесор. Спешл Едішн працює на базі A13 Bionic. Такий же чіп вбудований у всі Айфони з одинадцятої серії.
Якщо хочеться все й одразу, варто придивитися до Айфон 13 Про Макс. Це найновіший і найпростіший мобільник Епл. Щоправда, на версію з великим запасом пам’яті доведеться витратитись.