Яким жінкам чоловіки зраджують найчастіше

Головна Сторінка » Яким жінкам чоловіки зраджують найчастіше

Часто на стежку зради чоловіки виходять через поведінку жінки.

Тому говорити, що дії чи образи чоловіка стали причиною зради, не завжди правильно.

Фахівцям із сімейних відносин при детальному вивченні цієї проблеми вдалося встановити особливий тип жінок, яким найчастіше доводиться стикатися з невірними чоловіками.

Невпевнені в собі жінки

Невпевненість змушує жінку сприймати слова чоловіка як істину. Їй простіше повірити в почуте, ніж розібратися в тому, що насправді відбувається з її чоловіком.

Залежність жінки від чоловіка

Можливо, жінка перебуває на забезпеченні чоловіка, живе у його будинку, не самостійна чи має інші причини, щоб прощати зради.

Жінка, яка живе своїм життям

Вона має своє коло спілкування, захоплення, побут, діти – що завгодно. У цьому випадку жінка може зовсім не помітити, що її чоловік з деяких пір морально розкладається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому чоловікам не можна застеляти сімейну постіль

Жінка, яка хоче бути доброю дружиною

Такі особи намагаються не ставити зайвих питань, щоб вкотре не докучати. Якщо жінка підкорена, то чоловік починає зловживати цією цінною якістю.

Жінка, яка все пробачає

Ще один привід зловжити довірою жінки – це заслужити її прощення клятвами, квітами з подарунками і навіть благанням на колінах. Своєрідна “індульгенція” дозволяє чоловікові творити все, що йому заманеться.

Коли чоловік зрадив, жінка починає докоряти і винуватити себе в цьому. Така практика неправильна та абсолютно шкідлива. Її потрібно міняти.

Це завдасть вам ще більше болю. Не робіть ці три помилки, якщо ваш обранець вам зрадив, тому що так вам буде важче пережити його зраду. Скажіть собі, що ви заслуговуєте на краще, ніж він, і ніколи не оглядайтеся назад.