fbpx

Ярош назвав ізраїльського посла агентом Кремля

Головна Сторінка » Ярош назвав ізраїльського посла агентом Кремля

Радник головнокомандувача Збройних сил України Дмитро Ярош назвав посла Ізраїлю російським агентом.

Про це заявив у Facebook в понеділок.

“Ізраїльський посол – агент впливу Кремля. Гнати таких “дипломатів” з України треба!

Привіт всім ізраїльтянам, які на українській стороні!”, – написав Ярош.

Надзвичайним і Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні працює Міхаель Бродський. ​

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робило КГБ із людьми, які поверталися із сибірських концтаборів

“Як завжди, чергова спроба штучно викликати антисемітизм в Україні смердить кремлівським душком. Мушу сказати, що майже всі знайомі мені українці єврейського етнічного походження є справжніми патріотами України. І адекватно ставляться до історії України. За це їх ціную і поважаю”, – написав колишній заступник голови ЦВК Андрій Магера.

“Може, вже настав час повернутися з брехливої радянської “історії” до реальності?”, – зазначив журналіст Айдер Муждабаєв.

“Кожного разу, коли посольство Ізраїлю буде засуджувати вшанування в Україні Степана Бандери, я буду публікувати пост про Менахема Бегіна. Лідер бойової організації Іргун ( ізраїльська військова організація, яка діяла у 30-40 роках минулого століття. – Gazeta.ua). З точки зору британської адміністрації Палестини – особливо небезпечний злочинець. Бегін мав єдину мету в житті – створення незалежного Ізраїлю. Бегін став прем’єр-міністром Ізраїлю. Навіть отримав Нобелівську премію миру. А зараз в Тель-Авіві існує шосе Менахема Бегіна.

Степан Бандера теж мав головну мету свого життя – створення незалежної України. Бандеру вбив агент московських комуністичних спецслужб. Йому не вдалося дожити до здійснення своєї мрії – постання української держави. Якби склалося по-іншому, Бандера цілком міг стати прем’єр-міністром незалежної України. Може навіть і Нобелівським лауреатом. Але так само як Менахема Бегіна вшановують в Ізраїлі, Степана Бандеру вшановують в Україні”, – пише народний депутат двох скликань Андрій Іллєнко.

1 січня в Україні відзначали 113 років від дня народження лідера Організації українських націоналістів, борця за незалежність України Степана Бандери. У Києві відбулася хода, присвячена цій річниці.

Того ж дня посольство Ізраїлю засудило марш.