fbpx

Ярош: “Росія розлетиться в тріски”

Головна Сторінка » Ярош: “Росія розлетиться в тріски”

На Росію в недалекому майбутньому чекає розпад.

“Це справа одного покоління. Наприклад, в 1989 році я і подумати не міг, що в 1991 році Радянський Союз розвалиться. Тобто це все може статися в будь-який момент”, – сказав радник головкому ЗСУ й екс-лідер “Правого сектора” Дмитро Ярош в інтерв’ю Олесі Бацман.

Путін зробив собі “ведмежу послугу”, почавши агресію проти України.

“Він заклав основу для прискорення розвалу імперії. І це дуже важливо. Зрештою, все закінчиться тим, що Кавказ стане якоюсь кавказькою Конфедерацією, Татарстан і Башкирстан – татарською і так далі. Тобто вони розлетяться в тріски. Ми вже бачимо, що Китай практично володіє Далеким Сходом і Сибіром, вирізає тайгу і вивозить до себе…”, – зазначив Ярош.

Спровокувати розвал Росії може смерть президента або активність мусульман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярош звернувся до добровольців

“У РФ смерть царя – це завжди потрясіння і горе. Тому воно в мить може розпастися… Ми бачимо, який у Кадирова (глава Чечні) вплив на Північному Кавказі. Мусульманський фактор зростає в світі. Це міна уповільненої дії, яка може вибухнути в будь-який момент, і імперії прийде кінець”, – вважає він.

2013 року Ярош створив громадський рух “Правий сектор”, куди ввійшла низка патріотичних організацій. Із квітня 2014-го формував добровольчі загони для боротьби з російською агресією. Брав участь у воєнних діях, отримав поранення. Згодом заснував Українську добровольчу армію.

Торік Ярош пропонував Володимиру Зеленському свою кандидатуру на посаду керівника Тристоронньої контактної групи. Президент проігнорував.