fbpx

“Є дупа й цицьки, а більше нічого й не потрібно” – автор коміксу “Чорна Вдова” Ричард Морґан про роботу з Marvel

Головна Сторінка » “Є дупа й цицьки, а більше нічого й не потрібно” – автор коміксу “Чорна Вдова” Ричард Морґан про роботу з Marvel

Письменник і сценарист Ричард Морґан написав дві мінісерії коміксів про шпигунку Чорну Вдову для американського видавництва Marvel Comics. Співпрацювати було важко, розповів в інтерв’ю журналу “Країна” і Gazeta.ua.

“Співпрацювати з Marvel було важко, бо мають стереотипне бачення образу. Вдова нібито повинна відтіняти персонажів-чоловіків і бути поруч із ними, коли їм треба з кимось переспати. У неї є дупа й цицьки, а більше нічого й не потрібно. Я не був згоден із таким трактуванням. Моя версія Вдови була суворіша, жорсткіша й холоднокровніша”, – говорить Морґан.

Перший роман “Видозмінений вуглець” написав 2002-го. Права на його екранізацію за мільйон доларів купив продюсер Джоел Сіл­вер. Загалом автор дев’яти романів.

“Коли я взявся за “Чорну Вдову” для Marvel, не читав багато коміксів і не знав, як їх писати. Та мені пощастило. Редакторка, яка мене найняла, провела експрес-курс зі створення графічної літератури. Витратив шість місяців на пришвидшений навчальний процес, і після цього все вдалося”, – розповів письменник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Маск зробив дивовижні речі, але в душі дитина. Не бачить темного серця людства” Ричард Морґан

Каже, що супергерої йому не подобаються: “Не можу згадати жодного, який приваблював би чи інтригував. Навіть “Вартові” Алана Мура. Єдине, що міг би продовжити писати, про Чорну Вдову. Але Marvel більше ніколи не підпустить мене до цієї героїні. Особливо зараз, коли вона стала ключовою фігурою його кіновсесвіту. Бо написав зовсім не те, що у видавництві хотіли би бачити. Та й продавався комікс не надто добре, за їхніми мірками. Але я переконаний, що про героїню можна зробити багато історій, на які Marvel ніколи не наважиться. Бо в них є цільова аудиторія. Знають її смаки й завжди пристосовуватимуть продукт під неї”.

Британська акторка Наталія Тена у вересні відвідала третій фестиваль популярної культури Comic Con Ukraine в Києві. Зірка “Гаррі Поттера” та “Гри престолів” дала ексклюзивне інтерв’ю Gazeta.ua.