fbpx

“Є перспектива, що Віка стане на ноги” – мати на лікування доньки благає про допомогу

Головна Сторінка » “Є перспектива, що Віка стане на ноги” – мати на лікування доньки благає про допомогу

6-річній Вікторії Четвертак із Запоріжжя лікують епілептичну енцефалопатію, синдром Веста, тяжку форму епілепсії. Дитина потребує постійної реабілітації. На черговий курс потрібна допомога.

“Віка народилася недоношеною, синьою. За словами лікарів – “безнадійною”. Але ми їздимо на реабілітації, займаємося вдома. Найкращі результати після столичного центру “Бобат”, – розповіла Gazeta.ua мати Тетяна Маслій. – Віка самостійно сидить, упевненіше тримає спину, голову, перевертається, більше працюють руки. Донька вже контактує з людьми. Є перспектива, що Віка стане на ноги. Але є проблеми з епілепсією. Ми здали генетичний аналіз, результат буде через 90 днів. У січні маємо бути на черговій реабілітації. Гроші треба збирати вже зараз”.

Вартість курсу разом із проживанням становить 50 тис. грн.

“Зараз Віка займається в нашому місті зі столичними фахівцями, які приїхали в Запоріжжя. Загалом у нас добрі результати. Донці вже призначили ходунці, щоб ставити її на ноги. Це велика перемога для дитини, яка раніше тільки лежала. Ми не можемо пропустити січневий курс реабілітації. Завдяки небайдужим людям частину суми вже зібрали. Просимо допомогти зібрати решту. Бо рідних в нас немає”, – говорить Тетяна Маслій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сказали: йди в туалет. Дитина туди й випала” – мати благає про допомогу на лікування сина

Реквізити для допомоги:
картка Приватбанку: 4731 2196 4217 0421 або Монобанку: 5375 4141 1224 5211 (Маслій Тетяна Степанівна).