Єрмак заперечив, що він є агентом РФ

Головна Сторінка » Єрмак заперечив, що він є агентом РФ

Голова Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував чутки про те, що він нібито є “агентом РФ” і “співпрацює з ФСБ”.

Подібні чутки є дезінформацією, за розповсюдженням якої стоять російські спецслужби, розповів він в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову.

Єрмак розповів, що вперше такі натяки з’явились під час його роботи в Нормандському форматі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На війні загинув співробітник Офіса президента

“Я був дуже важкий для них перемовник. І сьогодні вже наше СБУ про це говорить, що вперше ця інформація, яку, на жаль, потім підхопили і деякі українські політики, в першу чергу виникла в анонімних Telegram-каналах, які, як сьогодні доводять наші СБУ і розвідка, ведуться російським ФСБ”, заявив він.

Голова ОП наголосив, що зараз не перебував би в гарних відносинах із керівниками розвідок США, Великої Британіх та іншими партнерами, якщо б інформація про зв’яок із ФСБ відповідала дійсності.

21 травня 2019 року президент Володимир Зеленський призначив юриста та кінопродюсера Єрмака своїм помічником. Він займався обміном утримуваними особами між Україною та РФ, зокрема, їздив до РФ по українців під час обміну у вересні 2019 року. 11 лютого 2020 року президент призначив Єрмака главою свого офісу.

Єрмак брав участь у переговорах політичних радників у нормандському форматі, а також безпосередньо контактував із заступником глави адміністрації президента Росії Дмитром Козаком.