fbpx

Європа не може бути в безпеці: світ реагує на плани Путіна розмістити ядерну зброю у Білорусі

Головна Сторінка » Європа не може бути в безпеці: світ реагує на плани Путіна розмістити ядерну зброю у Білорусі

У Міжнародній ініціативі із заборони ядерної зброї (ICAN) розкритикували заяву російського диктатора Володимира Путіна про розміщення російської тактичної ядерної зброї у Білорусі.

Поки Путін володіє ядерною зброєю, Європа не може бути в безпеці. Про це заявив виконувач обов’язків керівника ICAN Даніель Гоґста, повідомляє Gardian.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розміщення “ядерки” в Білорусі: міноборони США відреагувало на заяву Путіна

“Поки країни продовжують вважати ядерну зброю чимось іншим, ніж глобальною проблемою, це допомагає Путіну прикривати свою поведінку”, ‒ наголосив Гоґста.

В ICAN також заявили, що Путін виправдовує небезпечну ескалацію тим, що країни НАТО десятиліттями обмінювалися ядерною зброєю.

Напередодні Володимир Путін заявив про сховище для тактичної ядерної зброї у Білорусі. Сказав, що 1 липня нібито закінчиться його будівництво. За словами диктатора, його білоруський колега Олександр Лукашенко “давно ставить питання про те, щоб розмістити на території Білорусі російську тактичну ядерну зброю”.

Володимир Путін хотів розмістити ядерну зброю в Білорусі ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну. Але потім він вирішив поєднати розміщення ядерної зброї в Білорусі з початком нової інформаційної кампанії із залякування України та країн ЄС. Про це йдеться у новому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Generated by Feedzy