Їсть, як король і має гардероб за $2500: чихуахуа подорожує світом і зупиняється в п’ятизіркових готелях

Головна Сторінка » Їсть, як король і має гардероб за $2500: чихуахуа подорожує світом і зупиняється в п’ятизіркових готелях

3-річний пес породи чихуахуа на ім’я Бао із Торонто подорожує світом у розкішних п’ятизіркових готелях. Зі своєю власницею Ха Тхі Нгок Тран за останні два роки побував у Парижі, Мексиці та Альберті.

37-річна жінка займається фінансами. Отримала Бао під час пандемії COVID, але пара не почала подорожувати разом до 2022 року, пише nypost.

“Я ніколи не хотіла подорожувати без нього, тому що він мій хлопчик”, сказала вона SWNS.

Першою подорожжю шестифунтового пса був чотиригодинний політ до Лейк-Луїза, Альберта. Відтоді собака та його господар перетнули океан.

У Парижі пес зупинився в готелі Louvre Saint-Honore і повечеряв у культовому Café de Flore, а також зробив зупинку біля Ейфелевої вежі.

У Бао є гардероб із 75 предметів вартістю 2500 доларів, включаючи такі речі, як шовковий шарф Chanel, блискучі піджаки та светри з високим горлом.

“Мені подобається поєднувати його одяг із моїм нейтральним естетичним пальто та денімом, але Бао любить гавайську сорочку під час відпустки”, сказав Тран SWNS.

Вона також зазначила, що коли бере домашнього улюбленця в подорож, то є додаткові витрати, але вона сказала, що це більш ніж того варте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто любить собак, а хто обожнює котів: дослідження

Вдома Бао також харчується як король. Дотримується поживної сирої їжі, включаючи домашній кістковий бульйон для зміцнення здоров’я суглобів.

“Взяти Бао було найкращим рішенням, і він мені ідеально підходить”, сказала Тран Fox News Digital.

Три роки тому Тран завела обліковий запис в Instagram для Бао, ділячись подорожами та модними вбраннями.

Відтоді на Бао підписалося понад 166 тисяч людей, і він навіть містить посилання на одяг у своєму профілі. Чан сказала, що Бао любить камеру, а їй подобається його зв’язок із тисячами підписників.

У майбутньому вони з Бао планують відвідати Беверлі-Хіллз.

Собаки належать до найулюбленіших свійських тварин. Однак є породи, які є більш небезпечними, ніж інші та можуть нашкодити людині. Німецька вівчарка відома своїм розумом, дуже часто ця порода служить у поліції. Це тварина, яка завжди шукає свій дім та свою сім’ю.

Пес охороняє весь будинок і любить дбати про своїх господарів. Проте німецькі вівчарки бувають люті, але тільки тому, що вони зазнали жорстокого поводження, навчені їх власником атакувати або просто тому, що вони голодні. Тому їх краще не обирати для дому.