fbpx

З депутаткою, яка голосувала проти закону про олігархів, не говорили про виключення з фракції

Головна Сторінка » З депутаткою, яка голосувала проти закону про олігархів, не говорили про виключення з фракції

Депутатка від “Слуги народу” Людмила Буймістер сказала, що з нею не обговорювали можливе виключення з фракції.

Раніше вона проголосувала проти закону про олігархів, повідомляє “Україна 24”.

“Я, як і вся країна, читаю новинні стрічки, коли вони з’являються після брифінгів пана Арахамії або пана Корнієнка. Але зі мною особистих розмов не було” – сказала Буймістер.

Під час зібрання в Трускавці вона розмовляла з президентом Володимиром Зеленським. Він пообіцяв, що знайде час зустрітися з Буймістер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський піарив підозрюваного в хабарництві “слугу народу” – фотофакт

“Ми домовилися про те, що ми зустрінемося. І я не тільки розповім, чому я голосувала червоною кнопкою по важливому законопроєкту. Я дам йому механізми в рамках закону. Так, вони будуть трохи складніші й трохи довші процедурно, але вони точно будуть законними та допоможуть зацементувати той результат боротьби, якого хоче досягти пан Зеленський. Він сказав, що ми найближчим часом знайдемо час. Я чекаю підтвердження такої зустрічі”, – сказала вона.

Народна депутатка від “Слуги народу” Людмила Буймістер проголосувала проти законопроєкту президента Володимира Зеленського про олігархів.

Про це повідомив голова президентської партії, нардеп Олександр Корнієнко, у кулуарах у четвер.

“Я бачив коментарі Людмили, що вона нібито готова з фракції виходити. Ну, це для нас якась нова інформація.

Вона мажоритарниця, може безболісно вийти з фракції. Але мені здається, люди в Шевченківському районі голосували не за позафракційну Людмилу Буймістер. А все-таки за представницю “Слуги народу”, – заявив Корнієнко.