З російської окупаційної армії масово дезертирують найманці з Непалу

Головна Сторінка » З російської окупаційної армії масово дезертирують найманці з Непалу

Найманці з Непалу масово дезертирують з російської окупаційної армії.

Втеча цих найманців, закріплених за військовою частиною 29328 ЗС РФ, спричинена величезними втратами у “м’ясних штурмах”, жорстоким ставленням російських польових командирів, включно із позасудовими стратами за відмову від виконання наказів йти на вірну смерть, а також – невиплатою обіцяних грошей. Про це інформує ГУР.

У розвідці повідомили, що групи російських загарбників проводять активні пошуки втікачів по окупованих українських населених пунктах, зокрема – на Луганщині, де перебував особовий склад в/ч 29328, але, як правило, результатів цей процес не дає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У російській армії зростає рівень дезертирства – ГУР

“Ватажки російської мотострілецької військової частини у рапортах і доповідях “нагору” пояснюють дезертирство непальців нісенітницями про ймовірне “відбуття до рідної країни через землетрус”.

“Утім потрапити з окупованої Луганщини назад у Непал самотужки – справа не надто легка. До того ж за участь у бойових діях проти України у складі російської армії громадянам Непалу у їхній державі може загрожувати притягнення до відповідальності” – зазначили в ГУР.

У підсумку, додає розвідка, бажання “заробити легких грошей” перетворилось для непальських найманців у пастку, безпечного виходу з якої не існує.

Росія завербувала 200 громадян Непалу для участі у війні проти України.

Про це заявив міністр закордонних справ Непалу Нараян Пракаш Сауд, повідомляє Associated Press.

Очільник МЗС країни зазначив, що Непал вимагає від Росії грошової компенсації сім’ям найманців, яких ліквідували у ході бойових дій.