fbpx

З українськими двигунами: Міноборони придбає додаткову партію Bayraktar

Головна Сторінка » З українськими двигунами: Міноборони придбає додаткову партію Bayraktar

Україна додатково придбає у Туреччини безпілотники Bayraktar, які будуть уже з українськими двигунами.

Придбання додаткової партії турецьких безпілотників запланували на наступний рік, повідомила 12 листопада пресслужба Міноборони України.

“Наші турецькі партнери публічно оголосили, що беруть українські двигуни для обладнання Bayraktar. Це будуть українські Bayraktar, підкреслюю. Тобто виготовлені у Туреччині, але вони будуть українські, на озброєнні ЗСУ”, – заявив міністр оборони Олексій Резніков за підсумками поїздки в район проведення ООС.

Резніков додав, що безпілотники застосовуватимуть для захисту незалежності України, у тому числі на підставі права на індивідуальну або колективну самооборону Статуту ООН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Маємо повне право” – український посол відповів на обурення Німеччини застосуванням Bayraktar на Донбасі

Україна разом із турецькою компанією Bayraktar готується виробляти безпілотники. Держава шукає відповідний майданчик для такого підприємства. На заводі Bayraktar в Україні працюватимуть українські інженери й конструктори. Підприємство здобуде право продажу БПЛА на українському й на закордонних ринках. Також розглядають можливість спільного виробництва з Туреччиною пересувних протитанкових ракетних комплексів.