fbpx

Забрала речі: Slavia показала квартиру, у якій жила із Dzidzio 10 років

Головна Сторінка » Забрала речі: Slavia показала квартиру, у якій жила із Dzidzio 10 років

Співачка й ексдружина музиканта Dzidzio Slavia забрала речі з квартири, де колишнє подружжя прожило 10 років. Вона прийшла попрощатися з помешканням у Новояворівську Львівської області.

Екскохані продають оселю. Кадрами з квартири виконавиця поділилася в InstaStories. Розповіла, що їй і Михайлові Хомі – справжнє ім’я співака – подобалися яскраві кольори. Тож колишня пара вирішила зробити кімнати різнобарвними. Але Slavia зазначила, що нове помешкання зробила в пастельних тонах.

“Скільки всього тут відбулося. Стільки спогадів. Ми переїхали до порожньої оселі й тішилися, як діти, кожній дрібничці. У такі моменти розумієш – ніщо не є вічним”, – пригадала зірка.

Вона розповіла, що чистота – це її коник. Витрачала багато часу на прибирання, тому в оселі речі, як нові. Співачка додала, що скоро тут житимуть інші господарі.

“Уявляю собі цих щасливчиків”, – поділилася вона.

Також Slavia згадала, як зберігала продукти у ванній кімнаті. Експара робила так, поки не було холодильника, який згодом подарувала матір виконавиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Астаф’єва пригадала, як спалила пів будинку екснареченого

“Купувала невелику пачку масла, щоб не зіпсувалося. Якщо в тебе є холодильник – маєш ще одну нагоду подякувати”, – розповіла співачка.

Артист Михайло Хома, відомий як Dzidzio, відверто прокоментував розлучення зі співачкою Slavia. Він зізнався, що був ініціатором розриву. Музикант розповів, що зробив це, бо вони з Ярославою Хомою – справжнє ім’я виконавиці – різні.